שירות פינוי דירה וניקיון נועד לכל מי שרוצה להקל על עצמו בתהליך ריקון הדירה מתכולתה. אנשים רבים משתמשים בשירות זה כדי לחסוך זמן ועל מנת שהכל יתבצע בזהירות רבה תוך כדי שמירה על החפצים והעברתם למקומות הנחוצים. אצלנו ניתן להזמין שירות פינוי דירות וניקיון על מנת שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. אנו בעלי ניסיון רב שנים בתחום זה. פועלים ברגישות עם צוותים מנוסים ויעילים בכל רחבי הארץ.

באילו מצבים יש צורך בשירות זה?

  • פינוי לאחר פטירתו של דייר – כאשר קרוב משפחה יקר הולך לעולמו, בין אם הוא השאיר או לא צו ירושה, יש צורך לפנות את הדירה מתכולתה. אנו מקפידים לשמור על הרכוש מכל בחינה ולדאוג לאחסונו או להעברתו למי שאמור לקבל אותו. מכיוון שמדובר במצב רגיש ולא נעים לבני המשפחה, מוטב להעסיק מומחי פינוי דירה על מנת שיטפלו בבעיה.וניקיון[/caption] פינוי דירה וניקיון[/caption]

 

  • שיפוץ – אם אתם מבצעים שיפוץ גדול הכולל פירוק ובניית קירות ומעוניינים לשמור על שלמות הרכוש, חשוב להזמין שירות פינוי דירה וניקיון על מנת לזרז ולייעל את התהליך. אנו מספקים שירותי חברת ניקיון לאחר שיפוץ כך שדרכנו תקבלו מעטפת שירותים מקצועית ויעילה סביב השיפוץ שלכם.

 

  • לאחר אסונות – אם חס וחלילה התרחשה שריפה או הצפה בעסק שלכם, ואתם רוצים לפנות את הרכוש שנותר למקומות המיועדים לכן, אנו כאן למענכם.

 

  • מעבר לחו"ל –  קיבלתם רילוקיישן לחו"ל ועכשיו אתם רוצים לפנות את הדירה על מנת להשכיר אותה למישהו בזמן שאתם לא תמצאים בארץ? הזמינו שירות פינוי דירה וניקיון.

פינוי דירה בדגש על ניקיון

במקרים רבים, מתבצע פינוי דירות לנכסים שזקוקים לניקיון יסודי ואולי אפילו לחידוש מוחלט של מראה הדירה, בנוסף לשירות הניקיון שאנו מספקים, ניתן לשלב בעבודה גם את כל סוגי הניקיון הדרושים על מנת להפוך את הנכס שלכם למחודש. אנו בעלי שנים רבות של ניסיון בתחום הניקיון ולא רק בתחום פינוי הדירות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לייעול או קבלת הצעת מחיר לאחר שתפרטו לנו את כמות החדרים ותכולת הדירה. אנו נדאג שצוות ניקיון מיומן ואיכותי ילווה אתכם לכל אורך התהליך מהחפץ הראשון ועל להברקה האחרונה.