שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

איטום גגות מרוצפים

איטום גגות מרוצפים המלצות

איטום גגות מרוצפים עם הרמת ריצוף או איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף דורשים מיומנות גבוהה. חשוב לחפש איטום לגגות מרוצפים המלצות על חברה לאיטום גגות מכל סוג. מדובר על עבודה הדורשת ידע מקצועי אך גם ניסיון פרקטי ופדנטיות וזאת על מנת להגיע לתוצאות טובות הן מבחינת מראה, בטיחות ועמידות.  טופ פוליש היא חברה לאיטום גגות המובילה בין חברות איטום גגות בעלי פריסה ארצית. בחיפוש אחר חברה איטום גגות חשוב לוודא כי מתקשרים עם אנשי מקצוע העומדים בלוחות הזמנים ומספקים מענה וזמינות לכל אורך הדרך. איטום גג מרוצף מחיר ומידע בכתבה. בכל הקשור אל איטום גג מרוצף המלצות שלנו הם – שימו לב שאכן מדובר בידיים מנוסות, וזאת אנו אומרים מניסיון.

חברה לאיטום גגות

חברות איטום גגות
חברה לאיטום גגות

איטום גגות מרוצפים – מתי צריך איטום גג מרוצף ולמה? הגשמים העזים, ישראלים רבים מגלים בעיות רטיבות בגלל איטום לקוי בגג המבנה. מומלץ להקדים תרופה למכה ולהזמין שירות איטום מקצועי ואמין המספק פתרונות יעילים ואיכותיים לשנים ארוכות.

בכל הקשור אל איטום גג מרוצף המלצות הן לטפל בבעיה בהקדם. במידה ומגלים רטיבות בתקרה או בקירות הבית בגלל בעיות איטום בגג מרוצף יש להזמין איש מקצוע מנוסה שיציע את הפתרון היעיל ביותר. יש מגוון שיטות איטום גג מרוצף מחיר משתנה בהתאם וכך גם עמידות, חשוב להדגיש כי ניתן לבחור בשיטת איטום לגג מרוצף ללא עקירת והרמת המרצפות, תהיה בעלות זולה ומשתלמת יותר עבור הלקוח. שירות זה נקרא איטום גג מרוצף ללא הרמת הריצוף והוא נפוץ בקרב חברות איטום גגות.

אנו חברות איטום גגות מרוצפים המלצות רבות לצדינו ולקוחות מרוצים. הדבר החושב לנו ביותר הוא שירות ויחס אישי תוך מתן עבודה מקצועית בטיחותית ומעמיקה המייצרת תוצאות ללא רבב. חברה לאיטום גגות טופ פוליש מספק אחריות ומעקב אחר עבודה ומתחילה את ביצוע האיטום רק לאחר בדיקה מעמיקה והיקפית. חברות איטום גגות שאינן מעבירות את הגג בדיקה יסודית עלולות ליצור יותר נזק מתועלת וחבל. איטום גג מרוצף הוא אפשרי והכרחי ויש לוודא כי נעשה נכון. על מנת לקבל הערכה לנושא איטום גג מרוצף מחיר ועלויות יש להיכנס אל המחירון או ליצור קשר ותקבלו הערכה בהתאם למצב הגג שלכם.

חברות איטום גגות מרוצפים שנותנת אחריות

חברת איטום גגות
חברות איטום גגות

ראוי לציין כי השיטה היחידה המבטיחה איטום 100% של הגג המרוצף היא רק באמצעות עקירת אריחי הריצוף ממקומם, איטום מלא ואיכותי של השכבות המונחות מתחת לאריחי הריצוף, ובסיום יש לבצע ריצוף מחדש. עבודה זו מורכבת, ארוכה ויקרה יותר בהשוואה לטכניקה חדשנית של איטום גגות מרוצפים ללא הרמת האריחים.

בשיטה החלופית ניתן לנסר בדיסק חשמלי מרווחים בין המרצפות על הגג בעומק וברוחב של 3-4 מ”מ, לאחר ניקוי החריצים משאריות אבק ולכלוך אוטמים את הפוגות בחומר איטום גמיש ואיכותי, לרוב משתמשים בחומר אלסטי על בסיס גומי כמו אקריסיל המכיל דבקים אפוקסיים. לאחר מכן מבצעים איטום גג מרוצף בחומר פוליאוריטני ליצירת משטח אטום, יש להקפיד במיוחד על איטום יעיל ועמיד במפגש בין הפנלים לרצפה ולאורך כל נקודות החיבור בהיקף של הגג.

ישנן חברות איטום גגות מרוצפים רבות אך לא כל חברה לאיטום גגות מרוצפים נותנת אחריות על העבודה. חשוב לבצע את עבודת איטום לגגות מרוצפים באופן מדויק ויסודי על מנת שתאריך שנים ותמלא את תפקידה כראוי.

איטום גג מרוצף באחוזי הצלחה גבוהים

איטום גגות מרוצפים המלצות
איטום גגות מרוצפים ללא הרמת הריצוף

חברת ניקיון בראשון לציון וברחבי הארץ מספקת ניקוי ואיטום לכל סוגי הגגות. כאמור, שיטת איטום גגות מרוצפים ללא הרמת האריחים נחשבת ליעילה ואיכותית, אך לא ניתן להבטיח 100% הצלחה, מאחר ובמקרים מסוימים יש בעיות איטום בקירות החיצוניים, במרפסת של אחד השכנים, או שהחול מתחת לאריחי הריצוף ספוג במים ואלה דוחקים החוצה את האיטום החדש. עם זאת, ברוב המקרים השיטה יעילה ופותרת את הבעיה, אך יש לזכור כי האיטום יעיל לתקופה של כחמש שנים, ולאחר מכן מומלץ לבצע איטום לטווח ארוך הכולל הרמת הרצפות, איטום ביריעות ביטומניות וריצוף מחדש.

לכן, חשוב להזמין חברת איטום מקצועית ואמינה המסייעת ללקוחותיה לקבל החלטה נכונה, וליהנות מייעוץ, מאיטום יעיל ומעבודה עם אחריות. חשוב לדעת כי ישנם גם חברות ניקיון המספקות שירותי איטום גגות בחורף, לכן אם אתם משתמשים בשירותיה של חברת ניקיון אנו ממליצים לכם לבדוק אתה בטרם תקבלו החלטה

חברה לאיטום גגות | חברות איטום גגות | חברה איטום גגות | איטום גג מרוצף | איטום גג מרוצף מחיר | איטום גג מרוצף המלצות

שירותים שלנו
פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש איטום גגות מרוצפים

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

Call Now Button דילוג לתוכן