שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

איך לנקות חדר רחצה

ניקיון לחדר רחצה

איך לנקות חדר רחצה ואילו דגשים יש לתת בניקוי? ניקיון לחדר רחצה במחשבה על מניעת עובש והצטברות בקטריות. שימו לב איך עושים ניקיון לחדר רחצה באופן יעיל וללא מאמץ

איך לנקות חדר רחצה מפי המומחים שלנו

איך לנקות חדר רחצה
עצות המומחים לאיך מנקים חדר רחצה ולמה לשים לב

חברת ניקיון ופוליש בכפר סבא הנותנת שירות ברחבי הארץ חולקת איתנו עצות לגבי איך מנקים חדר רחצה באופן יעיל. נתחיל מהסוף. מפני שכידוע אזור המקלחת הוא אזור לח ביותר קל לעובש להיווצר בו ולהתרבות בו. אחד הדברים הקלים שניתן לעשות ולכן נתחיל בו הוא וילון האמבטיה. לרוב יש למקלחת או לאמבטיה או לשניהם וילון השומר מפני המים לצאת ולהתפזר על הרצפה והקירות וטוב שכך. אך מפני שהמים נשארים לרוב על הווילון זמן רב בחלל יחסית סגור זהו אחד הדברים שעליהם אוהב העובש להתביית. שלב 1 הקפידו להשאיר חלונות ואם יש אוורור פנימי כך שהמים יתייבשו במהרה.

שלב 2 כבסו את הווילון! הרבה שואלים אותנו איך עושים ניקיון לחדר רחצה שיש בו ווילון כאשר לא ניתן לכבס אותו? והתשובה היא שניתן לכבס אותו. גם ווילון נילוני ניתן לכבס במים קרים עד 30מעלות. לא רק ניתן אלא רצוי. הקפידו מידי פעם לכבס את הווילון ככה שהעובש לא יוכל להצטבר עליו. למען האמת זהו החלק הקל ביותר כשמדובר על ניקיון לחדר רחצה.

איך לנקות חדר רחצה גדול?

כאן נציין שהגודל לא קובע. לעתים דווקא חדר רחצה קטן יהיה קשה יותר לניקוי כי יצבור יותר לחות ויהיה קשה לנוע בו בזמן הניקוי וחדר רחצה גדול יותר יכיל בתוכו יותר משטחים שיש לנקות אך גם יותר מרחב תזוזה. כך או כך יש לשים לב כאשר מדובר על איך לנקות חדר רחצה לפינות. ככול שיש יותר זוויות ופינות כל יש להשקיע זמן רב יותר בניקיון. הלכלוך מצטבר בחריצים ולעתים גם משנה את גוון וצבע הקרמיקה, הרצפה, הכיור וכו..

סדר ניקוי המקלחת

איך מנקים חדר רחצה
איך עושים ניקיון לחדר רחצה בפחות משעה

כאשר אנו ניגשים לנושא – איך לנקות חדר רחצה אנו שמים דגש על שלבים. בשלב הראשון יש להתחיל בפעולה הפשוטה ביותר של הניקוי שלא דורשת חומרים חזקים. יש לשפשף ולקרצף את אזור הכיור וארונות ומראות במידה ויש. למקלחת עצמה יש להגיע יחסית בסוף. ייתכן ותזדקקו לחומרים אגרסיביים יותר שלאחר שתשימו אותם תצטרכו לצאת ולחכות על מנת לו להמשיך לנקות תוך כדי נשימת חומרים רעילים. תמיד ניתן לעשות ניקוי עם חומרים טבעיים ואורגנים שיכולים בהחלט להוריד עובש ולהחזיר את הברק!

שימו לב שיש לכם כפפות לאורך התהליך כולו. למרות שזה קצת מסורבל הביטו בתקרה שם לעתים יכולים להצטבר לכלוכים ועדיף לנקות ולייבש בהקדם לפני שיתחיל לו עובש. לרוב יש להגדיש לחדר הרחצה כארבעים וחמש דקות. רבע שעה לאזור הכיור ורצפת החדר ועוד כחצי שעה לקרמיקה הפנימית ורצפת המקלחת. במידה והניקוי יעשה באופן שוטף הסיכוי להצטברות בקטריות ועובש תקטן משמעותית!

בנוסף לניקיון שהוא עיקר עבודתנו חברתנו עוסקת גם בתחום פינוי דירות ומכירה מצבים בהם הניקוי אינו עוזר למלחמה בעובש כי זהו שלב מתקדם. במצב כזה יש לגרד את האזור הנגוע, לטייח ולצבוע מחדש. לייעוץ חינם בכל נושא ניקיון פנו אלינו בשמחה

איך לנקות חדר רחצה | איך מנקים חדר רחצה | ניקיון לחדר רחצה | איך עושים ניקיון לחדר רחצה

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש איך לנקות חדר רחצה

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן