שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית מחיידקים ובפרט איך מחטאים את הבית אחרי קורונה?

איך מחטאים את הבית מקורונה מחיר

איך מחטאים את הבית
איך מחטאים את הבית לאחר קורונה

איך מחטאים את הבית ככה שלא נדבק במחלות בזמן שינה, רביצה, אכילה וכו.. ? הבית הוא מקום פה אנו נמצאים במגע ישיר עם חפצים וכלים ורהיטים שוב ושוב וכאשר יש חשד שהבית לא מחוטא יש לבדוק על שירות שנקרא חיטוי נגד קורונה. ניקוי מסוג זה יעזור למזער גם וירוסים נוספים האורבים בביתנו והמועברים ממשטחים, חשוב לזכור שלא רק אנחנו נמצאים בביתנו ולרוב יש אורח כזה או אחר שיכול להעביר בלי כוונה וירוסים כאלו ואחרים ביניהם וירוס הקורונה.

שירות חיטוי מעמיק ינוע בין ארבע מאות שקלים לבין אלף וקצת וזאת בהתאם לגודל החלל. חומרי החיטוי יקרים וחזקים ומתאמים לסוג הוירוס. יש לשים לב שאכן בוחרים חברת ניקוי בגבעתיים והסביבה המתמחה בניקוי למניעת קורונה, אנו חברת ניקיון המספקת שירות בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום בלא יוצא מן הכלל.

איך לחטא את הבית מקורונה בדירת שותפים

איך לחטא את הבית מחיידקים
חיטוי הבית אחרי קורונה

איך לחטא את הבית מחיידקים – חשוב לציין שגם אם יש כלבים ניתן לבצע את שירות זה מפני שהחומר חיטוי אינו בעייתי לאחר סיון הניקיון, לא לאדם ולא לחיות. נכון שבדירת שותפים עולה הסיכון להדבקות בקורונה שכן ישנם יותר בהולכים ושבים ולכן יש יותר סיכוי להידבק ולהעביר הלאה את החיידקים והווירוסים המסתובבים בינינו, אך לצד החיובי של העניין, העלות מתחלקת בין השותפים ויותר זול ונוח להזמין שירות של חיטוי מקורנה לדירה.

חשוב לציין שגם בתי עסק ניתן לחטא מדי פעם באופן מעמיק ומקצועי על ידי להגיע אל חפצים ואזורים פחות נגישים ולטהר את האוויר והסביבה איתה באים במגע חוזר. כמו כן יש להקפיד על ההנחיות ואף לספק ללקוחות ג’ל חיטוי זמין ומסכות אקסטרה.

מהי הפעולה לחיטוי הבית מקורונה?

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה
איך מחטאים את הבית מקורונה

איך לחטא את הבית מקורונה – חמעשה מחטאים את כל פינות וחלקי הבית. הופכים את ריפודי הספות, מגיעים לארונות ומשטחי המטבח, מרססים כל משטח ומשטח, מעסבר לחומרים המקצועיים חברת הניקיון מומחית בכל הקשור בנושא ויודעת לשים לב למקומות שלא תמיד חושבים לחטא, ידיות משקופים מזוזות ועוד.

ההרגשה אחרי חיטוי הבית מקורנה היא נעימה ובטוחה יותר, תושה שאפשר להתרווח ולא לפחד מכל מגע עם רהיט וחפץ וזאת בפרט כאשר יש ילדים. כאשר מבצעים פינוי דירה גם על ידי חברת הניקיון ופינוי שלנו – טופ פוליש וגם כאשר עושים מעבר דירה עצמאי, חובה להזמין שירות חיטוי. איך לחטא את הבית מקורנה? בקלות! כאשר הבית מפונה קל בהרבה להגיע לכל פינה ופינה ותוכלו להיות רגועים ובטוחים כי אתם נכנסים לבית נקי ומחוטא

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

במידה והייתם חולים או מי שגר איתכם היה חולה בקורונה או היה חשד שכזה יש לחטא את הבית היטב לפני שחוזרים לעשות בו שימוש כרגיל ואחת כמה וכמה לפני שתבחרו לארח בו חשוב לבצע חיטוי מעמיק וזאת על מנת להסיר ספק שמא נגיף הקורנה עדיין נמצא על משטח כזה או אחר בביתכם. לאחר ניקיון מעמיק תוכלו להיות רגועים יותר ולחזור בעצמכם על פעולות שימור הנדרשות בהתאם להנחיית חברת הניקיון שבחרתם. שימו לב כי על מנת לקבל ניקיון יסודי ומעמיק יש לבחור חברה מקצועית בעלת ניסיון בתחום שניתן לסמוך עליה הן מבחינת מקצועיות והן מבחינת הגניות.

למידע נוסף בכל הקשור אל ניקיונות ניתן להתייעץ עמנו בחינם בשיחת טלפון ולקבל את כל המידע הנדרש. אנו מבצעים את כל סוגי הניקיונות ובעלי וותק בתחום של ניקוי בתים פרטיים כמו גם בתי עסק ואף רשתות וחללי ענק. בין אם יש לכם צורך בניקוי דירת חדר, בניין או בית אנו זמינים למענכם ומספקים גמישות בשעות העבודה לנוחיותכם.

 

 

שירותים שלנו
פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש איך מחטאים את הבית

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

Call Now Button דילוג לתוכן