שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

איך מנקים שירותים

איך מנקים שירותים

איך מנקים שירותים באופן יעיל כאשר השירותים אוגרים לכלוך קבוע? ארבע נקודות חשובות שיש לשים אליהן לב. איך מנקים שירותים שחורים וממה הדבר ניגרם והאם ניקיון שירותים אפשרי במצב זה. איך לנקות שירותים ישנים ומה רמת התחזוקה הנדרשת על מנת להימנע מחיידקים? עוד הסברים ומידע בכתבה. איך מנקים אסלה שלא מתנקה עם שום חומר ביתי? ניקוי שירותים ומה חשוב בתחום ניקיון שירותים

תל אביב עיר של כולם, משפחות, סטודנטים, זוגות ורווקים מושבעים. מניסיון רב בתור חברת ניקיון תל אביב אנו מכירים את התחלופה הגבוהה בדירות שכורות, את המצב שלעתים מגיעה הדירה לשוכרים החדשים ולא פעם זהו מראה לא נעים. בעיקר כאשר מגיעים לאזור השירותים חשוב לא להתפשר ולקחת עזרה של חברה מקצועית ולו רק לשעתיים לאזור הנוחיות. אך בכתבה תמצאו כמה עצות לניקוי עצמי

איך מנקים שירותים ומה כדאי לדעת?

איך מנקים שירותים - איך מנקים אסלה
איך לנקות שירותים תלויים

חברת ניקוי מייעצת – אין ספק שניקיון לחדרי רחצה או שירותים הוא החדר המאתגר בבית. אולי בגלל החיידקים והרטיבות, הלחות מאפשרת בסיס נוח לחיידקים עובש ועוד ולכן ניקוי חדר השירותים הוא חשוב ומעסיק אנשים רבים. איך לנקות שירותים והאם לבצע ניקיון שירותים לבד? התשובה היא כן. כמובן שמומלץ מדי פעם לשלב ניקיון מקצועי ויסודי לחיטוי משמעותי אך אין ספק שיש וצריך לשמור על השרותים בתחזוקת ניקיון שוטפת.

השירותים אכן צוברים לכלוכים, במידה וישנם אבנית וכתמים עיקשים, כנראה שישנם גם חיידקים וחשוב להתחיל את מלאכת הניקוי. יש להגן על הגוף בעזרת בגדים ארוכים שניתן ללכלך, כפפות מגומי וניתן להשתמש במסכה להגן על דרכי הנשימה.

שלב א – יש להגן על הגוף בעזרת בגדים ארוכים שניתן ללכלך, כפפות מגומי וניתן להשתמש במסכה להגן על דרכי הנשימה.

שלב ב –  יש לערבב מים עם סודה. בין כף לשתיים על מנת להפחית ואף לנטרל ריחות לא נעימים. יש להוסיף לימון ומלח ולשפוך את התמיסה לאסלה.

שלב ג – לשפשף עם מברשת את כל פינות ותוך האסלה כמו גם מחוץ אליה וגם מסביב לה.

שלב ד – לאחר שהחומר עמד מעט ושפשפתם היטב ניתן לשטוף הכל במים וצפות בתוצאות.

איך מנקים שירותים שחורים

איך מנקים שירותים שחורים - ניקיון שירותים
ניקיון שירותים עם חומרים טבעיים ניקוי שירותים איך מנקים אסלה

לא פעם השירותים נהיים שחורים עם הזמן וזאת בעיקר בתחתית האסלה מבפנים. אחד החומרים היעילים ביותר עבור ניקוי אסלה שחורה היינו חומצה זרחנית. במידה ואתם זקוקים למשהו חזק יותר ניתן להכין קפסולות של שמן עתרי עם עמילן תירס. גם אנחנו בתור חברת ניקיון בגבעתיים ונותנת שירות בכל רחבי הארץ, משתמשים לא פעם בשיטה זו. ניתן לקבל ייעוץ חינם בטלפון והכוונה נוספת בנושא במידת הצורך.

איך לנקות שירותים ככה שלא אצטרך לחזור על כך?

אנו מבצעים ניקוי בניינים שלמים ובתים פרטיים כבר שנים ולצערנו איננו מכירים נוסחת קסם המאפשרת ניקוי חד פעמי. השירותים הם אחד מהחדרים הפעילים ביותר בבית ולכן הוא מצריך תחזוקה גבוהה ושמירה על ההיגיינה. מה שכן ניתן לעשות ניקיון קליל ורק מידי פעם ניקוי מעמיק יותר, ובכל לשמור על חלל נקי מחיידקים. נתנו לכם טיפ כיצד לנקות את האסלה מחומרים טבעיים יותר על מנת להתחשב בבריאותכם ובאיכות הסביבה. כמובן שכל אחד יכול לבחור לפנות לחומרים כימיים אך מכיוון שאכן מדובר על תחזוק שוטף נמליץ לכם להיצמד אל חומרים טבעיים כמה שאפשר וזאת בעיקר אם יש ילדים בבית.

איך מנקים שירותים לסיכום

בקצרה יש לנקות שירותים בעזרת החומרים הנ”ל לפחות פעם בשבוע. ניתן לשלב חומץ וללמוד עוד על רקיחת חומרים בהתאם לסוגי הכתמים. במידה ואין לכם פנאי יש לפנות לאנשי מקצוע ולא להזניח חלל מורכב כמו חדר שירותים או חדר רחצה המשלבים לכלוך עם לחות גבוהה. אנו חברת ניקיון המספקת שירות עד הבית או מקום העסק ובנוסף זמינים לכל שאלה ותהיה. שימו לב שניקוי השירותים הוא אפשרי וגם כאשר נראה שישנם כתמים שלא יורדים בשום אופן, ניקיון משמעותי יכול לחדש אותם לחלוטין ואין צורך למהר להחליף אסלות ולהיכנס לשיפוצים ושינויים מיותרים.

איך לנקות שירותים - איך מנקים שירותים שחורים
איך מנקים שירותים עם כתמים ואבנית ניקיון שירותים

 

איך מנקים שירותים | איך מנקים שירותים שחורים | איך לנקות שירותים | ניקיון שירותים | ניקוי שירותים | איך מנקים אסלה

 

 

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש איך מנקים שירותים

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן