שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

איך עושים חידוש רצפה?

חידוש רצפה ישנה

איך עושים חידוש רצפה בבית או במקום העבודה? שרותי ניקיון בתים משנה את כל נראות החלל והאווירה של השוהים בו. רצפה ישנה לעתים תתן תחושה עכורה או מלוכלכת למרות שהיא נקייה לחלוטין. רצפה ישנה שזקוקה לחידוש תהיה כזו בכלת כתמים, לכלוכים שאינם יורדים או שינויים בגוון. בין אם מדובר על רצפה לבנה שהצהיבה, או חידוש רצפה לכזו שהייתה כהה ועם הזמן הצבע נשחק ונהיו כתמים בהירים, כך או כך פוליש וחידוש רצפה יתאים למצבים בהם לרצפה מראה שחוק. חידוש ריצפה ישנה יעיל במבחן התוצאה כמו רצפה חדשה! אך כמובן כי חידוש רצפה מחיר יהיה שונה מלהחליף את הרצפה כולה ולכן יש כאן רק יתרון.

חידוש רצפה במהירות ויעילות

חידוש לרצפה
חידוש ופוליש לרצפה במחירים מעולים עם תוצאות מרשימות המחוללות שינוי קיצוני במראה החלל כולו

גם אם ישנם טיפים לניקיון מעולים ויש לנו! רצפה ישנה היא סיפור קצת אחר. חשוב להבין כי פוליש וחידוש רצפה חייב להעשות באופן מקצועי. ככול שהרצפה ישנה יותר הכתמים או השינוי המוצרך גדול ומשמעותי יותר כך חשוב לבצע את העבודה באופן מקצועי ויסודי. ניתן לעשות חידוש רצפה בידיים לא מנוסות אך זה יורגש במבחן התוצאה. בנוסף אנו מזהירים כי יש להתייחס לחומר המרצפות ולא לכל רצפה ניתן לעשות פוליש וחידוש רצפה באותו אופן! חידוש רצפה בעיקר חידוש רצפה ישנה, חייב להיות מותאם לחומר ממנו עשויות המרצפות. יתרון בולט בחידוש רצפה הוא השינוי המהיר והקיצוני שניתן להשיג לחדר כולו תוך מספר שעות וזאת לעומות ימים שבועות ולעתים אף חודשים של תהליך מייגע להחלפת רצפה.

מידע על חידוש רצפה מחיר ואופן החידוש

ניקיון דירות הרבה פעמים דורש מאיתנו ליטוש מרצפות. אופן החידוש יהיה כזה שיעשה על ידי ליטוש מעמיק בשכבות העליונות של המרצפות. כמו כן לרוב ישולב עם הברקות על מנת לתת רמת גימור גבוהה. כאשר מדובר על חידוש רצפה מחיר בתחום זה יכול להשתנות בהתאם למטרתך. ניתן להשכיר ציוד ולנסות לעשות זאת בעצמך אך הדבר יכול לגרום יותר נזק מתועלת ולבזבז זמן יקר לעתים זמן עבודה ולגרור פגיעות גוף, גב ותשישות מיותרת! כמו כן ישנה האפשרות להזמין אנשי מקצוע המתמחים בעניין בעיקר כאשר חידוש רצפה ישנה נע בין מחירים נמוכים ותמורה מדהימה. חידוש רצפה מחיר ממוצע בשוק יהיה של כמה מאות שקלים! המחיר ישתנה בהתאם לגודל החלל, מצב הרצפה והתוצאה לה אתם מקווים. מתוך זה נגזר החומר בו יש להשתמש סוג המכשיר והזמן הנדרש לעבודה.

האם כדאי לעשות חידוש לרצפה?

איך עושים חידוש רצפה
חידוש רצפה מחיר אטרקטיבי לעבודת ליטוש מקצועית עם חברה בעלת ניסיון עשיר!

בתור חברה לניקיון שרואה מקרוב את השינוי לא פעם, התשובה היא חד משמעית כן. פעולה זאת תרים את כל האווירה בחדר, תשפר את מצב הרוח של הנמצאים בו, הן בעלי המקום והן המתארחים בו. הרצפה עוברת שינוי משמעותי ומקבלת מראה מצוחצח בעל קלאס ואיכות גבוהה. אין ספק שהדרך הטובה ביותר לעשות מהפך למקום היא דרך שינוי במרצפות. הדבר משפיע על צבע החדר האור הנשקף ממנו ויכול אפילו להשפיע על תחושת גודל החלל.

למי מתאים דבר כזה

חידוש, פוליש ושיקום רצפות מתאים לכולם. גם למי שרוצה להחליף רצפה ישנה אך גם למי שכרגע סיים שיפוץ ורוצה ניקוי יסודי מיוחד למצב של ניקיון לאחר שיפוץ. כמו גם רצפות שכבר עברו תהליך כזה בעבר וכרגע זקוקות לרענון התהליך או שימור לאחר כמה שנים. לא תמיד צריך להגיע למצב שהרצפות ישנות והרוסות על מנת לפנות לחידוש או ליטוש. להפך ככול שתעשו תהליך זה מהר כאשר המצב עוד סביר, כך הוא יהיה פשוט קל ומהיר ובעל תוצאות מרשימות כל כך שיראה אף לכם כי מדובר ברצפה אחרת לגמרי.

איך אדע מה לבחור?

חידוש רצפה ישנה
איך עושים חידוש רצפה מהיר ויעיל? בעזרת פוליש המשלב ליטוש עמוק!

אנחנו חברת ניקיון בשרון, במרכז ובקצוות הארץ, אנו עובדים גם בחיפה, בדרום ובתור חברת ניקיון בצפון כולו. אנו מגיעים לכל אזור! בנוסף נשמח להעביר דוגמאות לעבודה דומה לזאת שתבקשו להזמין, כמו גם המלצות וחוות דעת קודמות תמיד יכולות להואיל ולחזק את רצונכם ובחירתכם. אנו חברת ניקוי רצפות המתמחה בכל הקשור לחידוש ונשמח לעמוד לשרותכם ולענות לכם על שאלות. כמו גם ניתן לקבל ייעוץ לבית או למשרד בו תרצו לעשות את המהפך ובכך להבין מה הצורך ומה יהיו העלויות ולבנות חבילת ליטוש בהתאם למטרות שלכם ולתקציב שבידכם. במידה ויש כמה חדרים או חללים גם אם לא מחוברים ישירות ניתן להחשיב כעבודה אחת ולעשות הכל בפעם יחידה. אנו גמישים לרעיונות שלך ולצרכים שלך ממראה רצפת בית העסק ולציפיות מחברתנו. פנו אלינו בהקדם על מנת לקבל פרטים נוספים או שאלות שנותרו ללא מענה

 

חידוש רצפה | חידוש רצפה מחיר | פוליש וחידוש רצפה | חידוש רצפה ישנה

 

שירותים שלנו
פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש איך עושים חידוש רצפה?

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

Call Now Button דילוג לתוכן