שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

איך עושים ניקיון לבית?

סלון ניקוי לבית

איך עושים ניקיון לבית גדול? הרבה פעמים גודל הבית מאיים ומרגישים אבודים בכל הקשור אל סדר וניקיון בפרט. לרוב לא גודל החלל הוא שמשפיע על קושי עבודת הניקיון אלא עד כמה הבית עמוס ומלא זוויות, פינות, מדרגות, חלונות וכו’

איך עושים ניקיון לבית גדול? כמו לבית קטן

מטבח ניקיון לבית
ניקוי לבית במהירות ויעילות

ניקיון לבית יתחיל בארגון ותכנית עבודה מסודרת בה נפרט מה הפעולות הנדרשות ומה הסדר ההגיוני לבצעם. יש לעבור חדר חדר ולכתוב מה יש לנקות בו ואילו חומרים ומכשירים נזדקק לשם כך. ניקוי לבית חדש יהיה שונה מהפעולות שידרשו כשמדובר על ניקיון לבית ישן וכך גם החומרים ואולי המכשירים., לדוגמת מכונת פוליש וכדומה.

ניקיון לבית מחיר

חברת ניקיון בגבעתיים עונה – לרוב ניקוי הבית יעלה כמה מאות שקלים. תלוי בגודל הבית ובמטרות שמציב המזמין. לרוב אין שוני במחירים מעיר לעיר. אנו עובדים בפריסה ארצית והמחירים זהים. עוד דבר שיכול להשפיע על המחיר הוא מצב הבית. לדוגמה חידוש ריצפה בבית ישן יעלה יותר מניקוי יסודי לרצפה חדשה יחסית וכך הלאה. ניקוי של חומרי בניה או שיפוץ יהיה בעלות שונה מניקוי יסודי לפסח וכך הלאה.

ניקוי לבית באופן יסודי

ניקיון לבית גדול
האם ניקיון לבית מחיר שבועי שונה מניקיון חד פעמי? צרו קשר לייעוץ חינם

ניתן להשתמש בחברות ניקיון בתור דבר קבוע או לקבל ” בוסט” נקודתי. חברת ניקיון בהוד השרון טופ פוליש מספרת מניסיון שהשילוב מנצח. בית שמתוחזק ביום יום בפעולות ניקוי יום יומיות פשוטות בשילוב עם ניקיון מקצועי להורדות כתמים עיקשים מהרצפה, דהיות של הברקות חלון, כתמי שמש רענון ריפוד ועוד. יגרמו לבית מתוקתק ומתוחזק המשרה תחושת רעננות והתחדשות.

ככה שאין צורך לחכות לפסח כדי לחיות בסביבה נעימה ונינוחה. ניקיון הוא הכרח לכל סוגי הבתים ויש לעשות אותו באופן זהיר ומקצועי. התאמת חומרי הניקוי לסוג החומרים שאותם יש לנקות, כמו שיש, מרצפות פורצלן, עץ וכו.. היא קריטית ומשפיעה רבות על טיב הניקוי ושמירה על הבית מפני נזק משני מיותר.

איך עושים ניקיון לבית בלי להתעייף?

אכן ניקיון יכול להיות פעולה מעייפה ולכן כדאי לחלק את הבית לימים שונים. אם יום אחד עשיתם פרויקט מטבח עברו לסלון ולחדרי שינה ביום אחר. כמו כן ניתן לחלק את פעולות הניקוי. יום לניקוי אבק, יום לניקוי חלונות, יום לניקוי הרצפה. ניתן להנעים את זמן הניקוי על ידי מוזיקת רקע, או שמיעת תוכן עם אזניות שניתן לשמוע בהם תכניות שמע ועוד רעיונות לבצע את פעולת הניקוי באווירה כיפית וקלילה.

איך עושים ניקיון לבית עם ילדים?

סלון ניקוי לבית
איך עושים ניקיון לבית באופן יסודי?

במקום לראות את הילדים כהפרעה לזמן הניקוי ניתן לרתום אותם למשימה. אפשר לתת לכל ילד משימה התואמת את גילו ולהיעזר בהם לטאטא לנקות אבק בשידה נמוכה לנקות את שולחן המשחקים עם סמרטוט ועוד. אין ספק שבמהרה ילדים הופכים את הניקיון למשחק ויש להם רצון להצליח ולהרגיש כי הם תורמים לתפעול הבית והם מוצרכים ומוערכים. ניקוי לבית יכול להיות זמן משותף של בני הבית לבצע יחד עבודה למטרה משותפת. כמו כן ילדים יכולים להוציא אנרגיה דרך הניקיון ובשילוב עם מוזיקה ניתן להפוך את זמן הניקוי לחגיגה גדולה.

לא פעם בית עם ילדים מתלכלך יותר מבית ללא ילדים ולכן יהיה דרוש יותר ניקוי שוטף ומידי פעם ניקוי מקצועי ויסודי על מנת לשמור על הבית במצב נקי ונעים אך זה אפשרי לחלוטין עם תכנון נכון. אין ספק שסביבה נקייה משפיעה על מצב הרוח של הנמצאים בה ובמקרה זה על בני הבית ולכן התועלת עולה על העלות.

ניקיון לבית | ניקוי לבית | ניקיון לבית חדש | ניקיון לבית ישן | ניקיון לבית מחיר

 

 

 

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש איך עושים ניקיון לבית?

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן