שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

האם צריך לנקות דירה ריקה

חלון האם צריך לנקות דירה שלא גרים בה

האם צריך לנקות דירה ריקה שעומדת רק מספר חודשים? למה חשוב לשמור על ניקוי רציף? הרעיון מאחורי היגיינה עובד גם כאשר אין אף אחד מסביב. הרבה שואלים האם צריך לנקות דירה שלא גרים בה ולכן חשוב לדעת שעל מנת להרחיק חיות וחרקים ועל מנת לשמר אותה ולהגן עליה מלחות מצטברת חובה לנקות כל דירה וריקה בפרט.

האם צריך לנקות דירה ריקה

בית בבניה האם צריך לנקות דירה ריקה
האם צריך לנקות דירה חדשה שאף פעם לא גרו בה? כן יש לעשות ניקוי דירה חדשה אחרי בניה או שיפוץ!

צריכים פינוי דירה? האם צריך לנקות דירה ריקה שאף אחד לא גר בה ושלא הייתה בשימוש? התשובה לכך היא כן. כשם שיש סוגי לכלוך שנערמים כאשר דירה מאוישת באנשים כך יש סוגי לכלוך, אבק ואף חרקים וחיות מסוימות הפוקדים בתים ריקים. לכן בתור חברת ניקוי בתים מובילה בתחום בעלת ניסיון של שנים אנו ממליצים לנקות כל דירה באופן יסודי לפחות פעם בשנה ובפרט דירה ריקה ולא מאוישת.

האם צריך לנקות דירה שלא גרים בה? ואם כן מדוע?

כמובן שאם אין אף אחד שגר בדירה ואינך עומד לאייש אותה אין סיבה לנקות אותה. אולם אם בעתיד הנראה לעין מישהו יפקוד את הדירה ובפרט יגור בה יש לפני כן לעשות בדיקה וניקיון יסודי בכל פינותיה, מעליה ומתחתיה. הן מבחינה בריאותית והן מבחינת אווירה והתחושה של הנכנסים לחלל הבית. גם דירה שרוצים למכור ישנה אחריות האישית של העברת נכס נקי מקרדית האבק (במידה ויש בו רהיטים) או מהצטברויות ליחה ואבק וחיות למיניהם גם בבית ריק לגמרי. מעבר לתחושת האחריות האישית מכירת בתים כאשר הדירה מצוחצחת ונקייה מעלה את הסיכוי למכור במחיר גבוה יותר במעל 50% כך שזאת השקעה כדאית ביותר.

ניקיון בתים הוא חובה. בין אם אתם עושים ניקיון יסודי בעצמכם או שוכרים חברת ניקיון מקצועית שלב הניקוי הוא הכרח. לעתים נוטים להמעיט בערך הבריאותי והתחושתי של הניקיון אך לשהות בחלל נקי משפיע הן על הבריאות הפיזית כמו גם הנפשית ומצב רוח השוהים בחלל גם אם זה לכמה דקות. יש הרוצים לנקות דירה בעצמם ויש שרוצים לחסוך זמן וכסף על חומרים תכנון וזמן עבודה.

האם צריך לנקות דירה חדשה?

האם צריך לנקות דירה חדשה
האם צריך לנקות דירה שלא גרים בה פחות מדירה מאוכלסת באופן שוטף?

לא פעם נוטים לחשוב שדירה חדשה היא נקייה כי לא גרו בה מעולם. ההנחה הזו אולי הגיונית במחשבה מהירה אך לא כך הדבר. הלכלוך הוא אכן לכלוך שונה מלכלוכי מגורים שוטפים אך הוא אינו פשוט יותר להסרה ולפעמים מוצרך אף יותר מאשר בית יד 2 מנוקה ומתוחזק. דירה “חדשה מהנילונים” מגיעה לאחר עבודה עם חומרי בניה ושיפוץ אגרסיביים. לכן גם במצב זה התשובה לשאלה האם צריך לעשות ניקיון דירה חדשה היא כן. יש לנקות באופו יסודי דירה חדש על מנת להביא את הדירה למצב נעים שניתן להעביר אליו ציוד ואנשים.

יותר קל ומומלץ לנקות דירה כזו כשהיא עדיין ריקה מכמה סיבות. הראשונה היא שעל מנת להוריד שאריות חומרי בניה יש לא פעם להשתמש בחומרי ניקוי המיועדים להסרת בטון, טייח וכדומה. חומרי ניקוי אלו הם אגרסיביים במיוחד ועדיף לא להיות כלל בסביבתם מה גם שאם החומר ניקוי נוגע במשהו שאינו מיועד לו הוא יכול להרוס אותו, להמיס אותו או להכתים אותו. הסיבה השנייה היא שהרבה יותר קל לאתר כתמים ושאריות חומרי שיפוץ ובניה כאשר החלל ריק ואין רהיטים המפריעים למציאת כתמים ולנגישות ניקיונם.

לסיכומו של ניקוי זה

ניקיון דירות היא דרך מעולה לתחזק נכס. גם דירה שאינה בשימוש תשמור על איכויותיה בעזרת ניקיון משמר ותהיה מוכנה לניקוי קל יותר ביום בו תרצו להחזיר אותה לשימוש ולאייש אותה. אין ספק שניקיון שווה בריאות ונחת וחשוב לשים דגש על כך בעיקר כאשר מדובר על מקום מחייה או עבודה בו אנשים עומדים לבלות הרבה מזמנם. נשמח לתת טיפים נוספים ולענות על שאלות ותהיות בכל זמן. פנו אלינו בהקדם להכוונה וייעוץ

חלון האם צריך לנקות דירה שלא גרים בה
שאלה שחוזרת על עצמה היא האם צריך לנקות דירה ריקה? לאחר קריאת הכתבה התשובה ברורה

האם צריך לנקות דירה ריקה | האם צריך לנקות דירה שלא גרים בה | האם צריך לנקות דירה חדשה

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש האם צריך לנקות דירה ריקה

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן