שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקוי פרקט, ליטוש פרקטים מחיר מ-699 ש”ח

ניקיון פרקטים מחיר

ניקוי פרקט, ליטוש פרקטים מחיר מ-699 ש”ח – ניקוי פרקט לאחר שיפוץ הוא חובה על מנת להסיר את אבקת השיפוץ פוגעת במראה הפרקט. אצלנו תוכלו למצוא ניקוי לפרקטים באיכות גבוהה, עם חברה המתמקצעת בכל הקשור אל  ניקיון פרקטים ובניקויים הנלווים לניקוי פרקטים המובילה את התחום. יצא לנושא ליטוש פרקטים שם של שירות יקר אך אין סיבה לכך.

אנו מציעים ליטוש פרקט מחיר מדהים עם תוצאה המשדרגת את הבית כולו ומכניסה יוקרה ותחושת חידוש משמעותית. לא פעם אנו נשאלים איך מנקים פרקט אחרי שיפוץ ? ישנן דרכים שונות לנקות משטח מסוג זה אך כאשר מדובר על ניקוי פרקט לאחר שיפוץ חשוב להעזר בידיים מנוסות. ליטוש פרקט עץ מחיר ומידע נוסף בכתבה

מחפשים ניקוי לפרקט? מצאתם!

ניקוי פרקט
ניקוי פרקט

ניקוי פרקט, ליטוש פרקטים מחיר מ-699 ש”ח

חברת ניקיון בגבעתיים – טופ פוליש בפריסה ארצי

ניקוי פרקטים הוא תחום רחב שמורכב משיטות ניקוי שונות עבור סוגי פרקטים שונים. כאמור ישנם סוגים רבים של פרקטים ולכל סוג מתאימה דרך שונה ומיוחדת לביצוע הניקיון שלו, זאת על מנת לשמור על חוזקו ולמקסם את הפוטנציאל שלו מבחינת המראה החיצוני.

ניקוי לפרקט יכול להתבצע באופן עצמאי רק אם הוא ניקוי בסיסי ויום יומי של כתמים שטחיים ופשוטים. אסור לנקות פרקט במידה ואיננו בטוחים מה היא הדרך הנכונה לעשות זאת, שכן בסבירות גדולה הניסיון לנקות יעלה לנו במחיר יקר ונהרוס חלק מהפרקט המרשים שלנו. בנוסף, ניקיון פרקט עצמאי הוא רלוונטי אך ורק במידה והשטח המצופה פרקט הוא קטן יחסית, היות וניקיון עצמאי בעזרת מטאטא ומגב לא יכול להשתלט על שטח נרחב כמו קומת משרדים.

לעומת זאת, ניקיון פרקט בצורה מקצועית מתבצעת על ידי חברות איכותיות רבות בתחום. חברות אלה מתמחות בשיטות הטיפול המתאימות והרלוונטיות לכל פרקט ופרקט. בנוסף חברות מקצועיות מסוגלות להשתלט על שטחים נרחבים מצופי פרקט, זאת בעזרת שיטות מיוחדות, צוות המורכב ממספר עובדים וכן בעזרת מכונות ומכשור מקצועי המיועד לביצוע העבודה.

ניקיון פרקטים מחיר
ניקוי פרקט לאחר שיפוץ

טיפים לניקוי לפרקטים – איך מנקים פרקט אחרי שיפוץ

כפי שציינו ניקיון פרקט עצמאי יכול להתבצע אך ורק בשטחים קטנים יחסית וכניקיון שטחי. להלן מספר טיפים לניקיון פרקט עצמאי-

1. חשוב לנקות את הפרקט מאבק באמצעות טאטוא יום יומי. נשתמש במטאטא עדין שלא ישרוט את הפרקט. אפשר להשתמש גם בשואב אבק במידה והפרקט עדין במיוחד.

2. במידה ונשפך נוזל על הפרקט חשוב לספוג אותו במהירות, נוזלים שנספגו בפרקט עשויים לגרום לנזק חמור ביותר.

3. ישנם תרסיסי ניקוי פרקטים מיוחדים שניתן לרכוש בסופרים, חשוב להתאים את החומר לפרקט הנכון, ובנוסף להשתמש בו בצורה זהירה. חשוב להבין כי התרסיס ינקה אך ורק כתמים שטחיים.

4. הסרת כתמים שונים כמו יין, טושים, סימני גרירה, מזון ועוד, ניתן לנקות בעזרת מגבון לח. ברוב המקרים המגבון יפתור את הבעיה- במידה והניקיון נעשה בצמוד לזמן היווצרות הכתם.

איך מנקים פרקט אחרי שיפוץ – ניתן לקבל ייעוץ מפורט אך חשוב לא לעשות זאת לבד

ניקוי פרקט לאחר שיפוץ
ניקיון פרקטים מחיר מעולה תוצאה מדהימה

ניקוי פרקט – באופן מקצועי, היתרונות שלנו:

מה כולל ניקוי של פרקט, ליטוש פרקטים מחיר מ-699 ש”ח – ניקיון מקצועי של הפרקט המתבצע על ידי חברה איכותית מובילה בשום בתחום ניקוי פרקט לאחר שיפוץ  וכל הקשור אל משרדים ניקיון פרקטים. הצוות המקצועי שלנו מתמחה במגוון השיטות להסרת כתמים מפרקטים. ניקיון פרקט צריך להתבצע בזהירות וביסודיות, אנו נעזרים במכשור וציוד מקצועי שתורם לנו בביצוע עבודה מושלמת וזהירה.

ניקיון פרקטים – אנו מתחייבים לספק לקהל לקוחותינו:

1. שירות אדיב ומענה לכל שאלותיהם. נספק להם גם טיפים והמלצות רלוונטיות לניקיון הפרקט שלהם.

2. עבודה יעילה, הצוות שלנו מכיר בכך שניקיון מעכב ומגביל את בני הבית ולכן מתחייב לבצע את העבודה במהירות מירבית.

3. עבודה איכותית ותוצאות מושלמות. ניקיון לפרקט באופן מקצועי יכול לשדרג את הנראות של החלל כולו ולחדש את הפרקט.

4. אנו מציעים מחירים הוגנים ומשתלמים.

ליטוש פרקט מחיר
ליטוש פרקטים

ליטוש פרקט מחיר

בתחום ליטוש פרקט מחיר ניתן למצוא אפשרויות רבות המגיעות גם לאלפי שקלים, אך ניתן לקבל   בתחום ליטוש פרקט מחיר הוגן ותוצאה מדהימה. אנו מספקים מבצעים בתחום ניקיון פרקטים מכל הסוגים ויכולים להתאים חבילה ומחיר לסוג הפרקט וכמות העבודה הנדרשת עליו.

יש לבצע ליטוש פרקטים באופן עדין ויסודי וזאת על מנת לא לפגוע בפרקט ובמקביל להצליח לייצר מראה מלוטש ומצוחצח. ליטוש פרקטים היא המומחיות שלנו, כמו גם נושא ” איך מנקים פרקט אחרי שיפוץ ” לייעוץ בתחום זה תוכלו לפנות אלינו בכל שלב. יכולים להיות הבדלים קטנים בין ליטוש פרקט עץ מחיר לרצפת פרט חדשה יחסית, לבין ליטוש פרקט עץ מחיר לניקוי פרקט ישן יותר וכדומה.

איך מנקים פרקט אחרי שיפוץ ? תקשרו עוד היום להזמנת ניקוי פרקט לאחר שיפוץ  – ניקיון פרקט מקצועי ואיכותי. למידע נוסף בכל הקשור אל ניקוי פרקט לאחר שיפוץ או ניקוי פרקטים בבתים ומשרדים אנו זמינים למענה אנושי כמו כן במייל ובווטסאפ – חברת ניקיון ברמת השרון בפריסה ארצית

ניקוי פרקט לאחר שיפוץ | ניקיון פרקטים| ליטוש פרקט מחיר | ליטוש פרקטים | איך מנקים פרקט אחרי שיפוץ | ליטוש פרקט עץ מחיר

שירותים שלנו
פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקוי פרקט, ליטוש פרקטים מחיר מ-699 ש”ח

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

Call Now Button דילוג לתוכן