שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון דירה

ניקיון דירה

ניקיון דירה מקבלן – חברה מקצועית המתמחה בכל הקשור אל ניקיון דירה מקצועי ומהיר. כאשר רוצים לעשות ניקיון דירה יסודי על מנת לשדרג את הבית ואף לחדש מרצפות וכדומה, יש לקחת חברה בעלת הניסיון והמיומנות הנדרשת מכך. מעבר לניסיון הרלוונטי יש צורך במכשור וציוד מתקדמים ושימוש בחומרים האיכותיים ביותר בשוק

ניקיון דירה מקבלן – למה חשוב לשים לב

ניקיון דירה מקבלן
ניקיון לדירה מקבלן

לא פעם עוברים לבית חדש ונוטים לחשוב שלא צריך ניקיון לבית חדש.. רק לאחר המעבר מגלים כי יש כמויות אבק גדולות, חומרי בניה עיקשים על המרצפות, חלונות וכו’, הגורמים למראה מעופש מעט. מעבר ללכלוך ואבק יש שאריות טייח, צבע וכדומה המזכירים תחושה של אתר בנייה ופחות אווירה של בית שמוכן שיכנסו אליו.   חשוב לבחור חברה אמינה ושהיא מתמקצעת בניקיון דירה חדשה כמו גם ישנה. ישנן חברות ניקיון רבות אך לא כל חברה מתמחה בניקוי דירה מקבלן וחשוב לוודא שהחברה איתה אתם מתקשרים מתמחה בכך. יש שימוש בחומרים שונים ייעודיים להורדת לכלוכים של עבודת בניה, אך ללא לפגוע במרצפות ובקריות וכדומה.

שנות הניסיון והוותק שלנו ובמקצוע זה מאפשר לנו לרכז עבורכם את הנקודות העיקריות שיש לשים לב אליהן לפני הכניסה לדירה חדשה או דירה לאחר שיפוץ. שימו לב שהזמן הטוב ביותר לנקות את הבית החדש שלכם יהיה לפני המעבר בשלב שהנכס ריק וניתן להגיע ביסודיות אל כל פינה ופינה

ניקיון לדירה חדשה

ניקיון לדירה חדשה-  יש שלב שלא זוכרים לכלול בקבלת המפתח וזה הניקיון. התחייבות הקבלן להשאיר בית נקי לא מתקרבת לרמה בה אתם מצפים לקבל מבחינת ניקיון בדירה החדשה שלכם. למעשה זוהי בעיה נפוצה של בעלי דירות רבות כאשר הם מגלים בית מוכתם או עם אבק עיקש שאין ביכולתם לאכלס בטרם יתבצע ניקיון יסודי.

ניקיון דירה מקבלן
ניקיון לדירה חדשה

לא כל חומר ניקוי מתאים להורדת רובה ולא כל מכונה מתאימה לכל ריצוף, על מנת לנקות את הדירה באופן מקצועי יש לבצע ניקיון בכמה שלבים. חברת הניקיון שלנו עושה שימוש בציוד מתקדם ומכשירים מקצועיים שיכולים לתת את המענה הרלוונטי לכתמים קשים ויוכלו להסיר שאריות אבק שבמידה ומפספסים אותן הן מתבצרות ומקשות על הנשימה של הדיירים.

כמו כן כאשר מזמינים חברת ניקיון בראשון לציון מרכז, דרום הארץ או בצפונה חשוב לוודא כי נהנים בטיפול גם בשאר הפרטים כמו ניקוי החלונות והתריסים, התאורה ופרטים שלא תמיד חושבים על לנקות  כמו הגופי התאורה, דלתות הבית, הארונות והמשקופים, ובמיוחד חדרי השירותים והאמבטיה, והפאנלים שלא תמיד זוכרים לצחצח משאריות לכלוך. יש לתת צומת לב לקרמיקה ולכל הקשור בכלים סניטריים. תוכלו למצוא אצלנו מחירים נוחים וחבילות המותאמות אישית לצורכי הדירה או הבית שלכם.

ניקוי דירה מהיר ויעיל

במידה ואת בסגירת חוזה על נכס וודאו כי בחוזה ישנו סעיף על מצב הדירה בה הקבלן מספק אותה מבחינת ניקיון. לדוגמה התחייבות כי יביא חברת ניקיון לפני מסירת הדירה אליכם ואם ניתן שתבחרו את החברה על מנת לעמוד על טיבה. ,שימו לב כי סעיף בחוזה לרוב מדבר על פינוי פסולת אך אין זה קשור לניקיון פנים הבית ברמת הגימור בו תוכלו לאכלס אותה. במידה ומסיבה כזו או אחרת לא נכתב כך והגעתם למעמד הכניסה אל תוותרו על הזמנת שירותי ניקוי לדירה!

חשוב לוודא שמדובר בחברה רצינית, לא כל מנקה הוא מקצועי ובעל הצוות הנדרש. כיום הרבה ממהרים בקלות דעת לקרוא לעצמם חברה לניקיון דירה אך לא כך הדבר. שימו לב ואל תתביישו לשאול האם ברשותם מכונות ליטוש ופוליש, קיטור וכדומה. אנו מספקים את כל הנ”ל ויותר ומעבר למקצועיות מקדמים יושר ושקיפות, אין הפתעות במחיר והסכום אותו נציין הוא גם הסכום אותו תשלמו וללא תוספות בלתי צפויות.

ניקיון לדירה חדשה מקבלן
ניקיון דירה חדשה

לרוב מחירי ניקוי הדירה ינועו בין 1000 ש”ח ועד 1800 ש”ח בהתאם למצב וגודל הדירה, האופן הכי טוב לבצע הזמנה הוא לפרט את המצב של הנכס, המטרה והתקציב. אנו נבנה יחד אתכם את החבילה המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם מהנכס ובהתאם לחומרים בו. פנו אלינו בכל שלב בדרך לקבלת הכוונה, ייעוץ או שירותי ניקיון לדירה חדשה או ישנה. חשוב לפרט ולציים על איזו דירה מדובר אך אנו בעלי ניסיון רב גם בשיקום וניקיון לדירה ישנה. למידע בנושא איטום ניתן להיכנס לקישור – איטום גגות מרוצפים

ניקיון דירה | ניקיון דירה מקבלן | ניקיון לדירה חדשה | ניקיון לדירה | ניקיון דירה חדשה

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון דירה

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן