שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון חדר מדרגות

ניקיון חדר מדרגות

כאשר מדברים על ניקיון חדר מדרגות, חשוב לזכור כי באופן כללי לטובת ניקיון איזורים משותפים בבניין עדיף להיעזר בשירותיה של חברת ניקיון לחדרי מדרגות מקצועית ואמינה. כך ניתן לנצל את כספי וועד הבית לטובת ניקיון שוטף של האיזורים המשותפים בבניין, וביניהם, מן הסתם, חדר המדרגות.

כיום בשוק, ישנן חברות אחזקה וחברות ניקיון בניינים כמו כן קיימים גם מנקים עצמאיים אשר יש להבדיל בינהם, כאשר חברת אחזקה מבצעת גם צביעה, תיקון ליקוים, תחזוקה שוטפת של מעליות ומתקני הבניין ואילו חברת ניקיון או מנקה עצמאי, מבצעים ניקיון בלבד של חדרי המדרגות, לובי, מעליות והחזית.

בנוסף, ישנן חברות המחליפות את ועד הבית ונקראות חברות ניהול – תחתיהן תמצאו שירותי אחזקה או ניקיון, אשר בדרך כלל מסופקים על ידי חברת ניקיון או אחזקה חיצונית, שדואגת לשאר הדברים. אגב – אין זה מן ההכרח להחזיק בחברת אחזקה ולעומת זאת חברת ניקיון כדאי מאד, שכן ניקיון הבניין הוא חשוב.

חברת ניקיון לחדרי מדרגות
חברת ניקיון לחדרי מדרגות

ניקיון חדר מדרגות

תכיפות ותדירות הגעת צוות הניקיון (או מנקה בודד, תלוי בגודל הבניין, כמובן) תלויה בכם ובצרכים שלכם ושל הבניין, בדרך כלל מזמינים בין פעם ולפעמיים בשבוע, הכל תלוי בצורך של דיירי הבניין כמובן. זמני הגעת המנקה תלוי גם הוא בצרכי דיירי הבניין, ניתן לקבוע הגעה של המנקה בשעה שדיירי הבניין לא נמצאים, למשל.

אז לשאלה – מה זה כולל? ראשית שטיפת חדרי מדרגות, המעברים בין הקומות ולרבות מעליות. בנוסף גם ניקוי הלובי ובמידה ויש רצון וצורך גם ניקוי חזית הבניין אחת לחודש. בנוסף, אנו מבצעים איסוף של הזבל מכלל הפחים. אנו גם אחראים על אספקת כלל חומרי הניקיון לרבות שקיות זבל.

בשונה משירות של מנקה לבית פרטי, או לדירה, מומלץ שלא להזמין את השירות באופן חד פעמי, או אפילו להזמין את השירות בכל פעם שהבניין זקוק לכך, אלא לקבוע שירות ניקיון באופן שוטף וסדיר. אחרת יש נטייה לשכוח להזמין את המנקה בזמן ואז הבניין מתחיל להיות פחות נעים לשהיה.

מנסיוננו, מרבית הלקוחות שלנו מעדיפים שנגיע אליכם אחת לשבוע, על מנת שחדר המדרגות בבניין או בבית שלהם יישאר נקי כל העת. עם זאת, אנו שוקלים את כמות הפעמים שאנו מגיעים לבניין על פי כמות הדיריים שיש בבניין. כאשר יש בבניין כמות גדולה של דיירים כך הסיכוי שחדר המדרגות יתלכלך לעיתים קרובות יותר.

מבחינתנו ניקיון חדרי מדרגות חייב מצד אחד להתבצע ברמה גבוהה, אך מצד שני אין צורך להגזים יותר מידיי במידה וחדר המדרגות יחסית נשמר נקי. לכן נבנה ביחד אתכם תוכנית עבודה מסודרת אשר מותאמת בדיוק ליכולות הכלכליות שלכם ולצרכים שלכם.

ניקיון חדר מדרגות
ניקיון חדר מדרגות

חברת ניקיון לחדרי מדרגות

האמת היא שרבים אינם מייחסים חשיבות לחלק בו הם נתקלים יום יום כאשר הם חוזרים מן העבודה או יוצאים מהבית – חדר המדרגות. החלק הבלתי נפרד מכל בנין מגורים או בניין משרדים, בו בכל קומה או יציאה מהמעלית יש חלל בו אנו פוסעים לעבר הבית או המשרד.

עם זאת, בהיותנו חברת ניקיון ופוליש וותיקה ומובילה, אנו שמים לא מעט דגש גם על האיזורים בבניין אשר מקבלים בדרך כלל פחות יחס. אנו מבינים שחדר המדרגות, והחללים שבכניסה לבניין (ובכללם, אגב, האיזור שבין המעלית לדירה עצמה, בכל קומה), הם איזורים שכאשר הם נקיים השהייה בהם נעימה יותר.

מתוך ההבנה עד כמה מתסכל יכול להיות המעבר בחלל חדר מדרגות מלוכלך ושאינו מריח טוב אל בית שכולו נועם ונקיון, או לחילופין, מעבר בחלל ציבורי של בניין משרדים מלוכלך, לעבר משרד מסודר ונקי, הגענו למסקנה כי חדרי המדרגות זקוקים ליחס חם ואוהב, כמו כל חלק אחר בבית ובבניין.

ניקיון איזורים משותפים בבניין

האיזורים המשותפים בבניין, בכל הנוגע לצורך בחברת שירותי ניקיון בתל אביב, הם בעצם האיזורים של לובי הבניין, הלובי של כל קומה (האיזור שאליו מגיעה המעלית, וממנו נכנסים לדירות השונות), חדר המדרגות ולעיתים גם איזור המחסנים / המרתף המשותף של הבניין וכמובן – גג הבניין, אם אינו שייך לדירה ספציפית.

חברת טופ פוליש מציעה לכם שירותי ניקיון בניינים משותפים מהירים, מקצועיים ואמינים, במחירים אטרקטיביים במיוחד. לחברה ניסיון של שנים, במהלכן צברה מוניטין גבוה. בנוסף, החברה מתאימה את עצמה עבורכם – אתם מבקשים אנחנו מנקים.

ניקיון האיזורים המשותפים בבניין חשוב מאוד כדי לשמור על היגיינה, בריאות התושבים, הרחקת מזיקים וגם, להרגשה הטובה! בסופו של דבר, אין דבר נעים יותר מאשר לחזור בערב מיום עבודה מפרך, להיכנס לבניין כאשר הוא נעים ,הלובי נקי ומצוחצח וכן להריח את הריח הנעים של חומרי הניקוי הריחניים.

ניקיון איזורים משותפים בבניין
ניקיון איזורים משותפים בבניין

בסופו של יום, חברת ניקיון, ניהול ו/או אחזקה, תספק מגוון שירותים לטיפול יעיל במרחבים ובמערכות המשותפות של הבניין בהצלחה. חשוב לבחור נציגות מטעם הדיירים, בדרך כלל התפקיד יוטל על וועד הבית, כמובן, שתייצג את כלל הדיירים בתקשורת אל מול חברת הניקיון.

לשאלות נוספות מוזמנים לעקוב אחר עמוד הפייסבוק שלנו

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון חדר מדרגות

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן