שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה בתחום חברות ניקיון לבתים חדשים וכוללת את כל הציוד והחומרים היעילים ביותר לניקיון מסוג זה. חברת ניקיון לבתים חדשים מכירה את חומרי הבניה המייצרים מראה מאובק ומלוכלך ויודעת כיצד לנטרל את החומרים הרלוונטיים

למה צריך חברת ניקיון לבתים חדשים

חברת ניקיון לבתים חדשים
ניקיון בתים חדשים בבאר שבע

ישנה מחשבה שאינה נכונה על כך שאם מדובר על בית חדש כנראה שאין צורך בניקיון משמעותי. אך ההפך הוא הנכון ניקיון בתים חדשים הוא הכרחי מפני שבית חדש מגיע עם לכלוכים עיקשים של שאריות בניה שנדבקים ומשנים את מראה הרצפה, הקירות והחלונות. מי שניסה לנקות בעצמו לאחר בניה או שיפוץ מכיר זאת כמשימה בלתי אפשרית. לכן קמו חברות ניקיון לבתים חדשים המתמחות ספציפית בתחום זה. חברת ניקיון לבתים חדשים  טופ פוליש, מספקת ניקיון בתים חדשים בבאר שבע, ניקיון בראשון לציון והמרכז ועד לצפון הארץ

באיזה שלב להזמין חברת ניקיון בתים חדשים ?

כאשר מקבלים בית לאחר שיפוץ או חדש מקבלן, בשלב שלפני המעבר כשהנכס עודנו נקי מחפצים, זה הזמן לקרוא לשרות של חברת ניקיון לבתים חדשים. שימו לב שסוג ניקיון זה שונה לגמרי מניקיון של בית בשוטף. יש להכיר את החומרים הרלוונטיים וממה להימנע ועל איזה סוג של חומר אפשר להשתמש עם איזה ציוד וכך הלאה. כאשר משתמשים עם חומרים רגילים על מרצפות שעליהם חומרי בניה שונים, העבודה תהיה לחינם.

חברות ניקיון לבתים חדשים  – מה מקבלים?

הכרחי לקראת כניסה לבית חדש להעביר את הבית ניקיון יסודי. לאחר שהוצאתם זמן רב בציפייה והון לא מבוטל, הגיעה השעה להיכנס לביתכם החדש. אך יש שלב שחשוב לא לוותר עליו. לפני השלב שאתם נכנסים חובה לבצע ניקיון מקצועי התואם את הנסיבות שבית לאחר בניה מוצא עצמו בו. כאשר מדובר על ניקיון זה, חשוב לוודא שמדובר על חברת ניקיון בעל הניסיון הנדרש לכך.

חברות ניקיון בתים חדשים
חברות ניקיון לבתים חדשים

יש חשיבות גדולה לבחירת חברות ניקיון לבתים חדשים המכירות את התחום ועוסקות בו ביום יום. לא כל חברת ניקיון תהיה חברת ניקיון לבתים חדשים וחשוב לברר זאת טרם הסגירה על פרויקט ניקיון זה. מפני שהדירה לא עברה ניקיון בסוף תהליכי הבניה, אפשר לדמיין את כמויות האבק והטיח, המלט ושאריות נוספות של חומרי בנייה שונים שעדיין נחים בדירה. במקרים מסוג זה לבצע ניקוי סטנדרטי לא ייתן את התוצאה לה אתם זקוקים, וטיפול לא נכון יביא לכם בזוז זמן וכסף ובתקופה בה אתם כמהים למעבר והתחלה חדשה ונעימה.

יש לוודא שאותה החברה יכולה לספק פוליש במידת הצורך וכוללת את כל סוגי הניקיון האפשריים, וודאו כי מדובר על חברה מקצועית דיה, כאשר אין התאמה נכונה בין חומרים יכול להיווצר נזק. למשל, חומר ניקוי שאינו מתאים לסוג המרצפה וכך הלאה.  וודאו בנוסף כי החברה לניקיון לבתים חדשים איתה אתם מתקשרים הינה בעלת הציוד והמכשור הנדרש על מנת להביא תוצאה לא פחות ממושלמת.

ניקיון לבית חדש בכל זמן

אנו מובילים את שוק חברות הניקיון של בתים חדשים כבר שנים ומכירים את כל סוגי הניקיונות הנדרשים. בנוסף אנו מכירים בכך שלא תמיד ניתן להתכונן מראש למצב בו רוצים ניקיון מסוג זה ואנו מאפשרים זמינות גבוהה. אנו מספקים שירותים של חברת ניקיון ברמת השרון בצפון, מרכז ודרום הארץ ועובדים בפריסה ארצית מורחבת. בנוסף אנו מספקים זמינות מהגבוהות בשוק ומאפשרים מתן שירות לא פעם גם ברגע האחרון.

חברות ניקיון לבתים חדשים
חברת ניקיון לבתים חדשים

אנו מאמינים כי ניקיון איכותי מורגש מיד ושעל השינוי להיות משמעותי וברור. כאשר אנו מסיימים את מלאכת הניקיון לא יהיה ספק בכך שהבית שלך נקי ומצוחצח, משדר יוקרה ותחזוקה מושלמת. בנוסף אנו זמינים ללקוחות שלנו גם לאחר תום העבודה, מספקים טיפים ועוזרים להם לשמור על תחזוקה שוטפת של בית נקי ונעים. בעיקר כאשר מדובר על בית חדש שהשקעתם בו כל כך הרבה, אל תעצרו בשלב האחרון והמשמעותי הזה המאפשר לכם לקצור את הפירות.

 

ניקיון לבתים חדשים | ניקיון בתים חדשים בבאר שבע | חברת ניקיון בתים חדשים | חברות ניקיון לבתים חדשים | חברת ניקיון לבתים חדשים

 

 

שירותים שלנו
פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון לבתים חדשים

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

Call Now Button דילוג לתוכן