שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון משרד קטן

ניקיון משרד קטן

ניקיון משרד קטן הוא משימה לא פשוטה. על פניו נראה כי ניקיון משרדים קטנים הוא עניין של מה בכך, במיוחד עבור חברת ניקיון ופוליש אשר מתמחה בניקיון דירות, משרדים (גדול וקטנים) ואף בניינים. עם זאת, כל פרויקט ניקיון דורש את תשומת הלב היחודית לו.

שמירה על הניקיון היא אחד הערכים הבסיסיים ביותר, אשר מלווה אותנו בכל מקום- הניקיון יוצר תחושה נעימה, מונע מחלות ומארגן את חלל המגורים או העבודה שלנו באופן הרמוני, שתואם לצרכים שלנו. מתוך ההבנה הזאת, חברת טופ-פוליש מנסה להביא את שירותי הניקיון לרמה הגבוהה ביותר.

משרדים קטנים, אשר מקבלים שירותי ניקיון מחברה רצינית ומיומנת, מרגישים מדי יום את תרומת הניקיון לעבודה השוטפת – סביבת עבודה נעימה יותר, אשר כוללת התחשבות בפרטים הקטנים ביותר, מביאה לידי תפוקה גבוהה יותר של העובדים ומתוך כך להצלחת המשרד.

כאשר אנחנו נתקלים בסוגית ניקיון המשרד, ייתכן ואנחנו, בתור העובדים והבעלים במשרד קטן, או אפילו לעיתים במשרד בינוני, נרצה לבצע את עבודות הניקיון בעצמנו – גם כך המשרד שלנו לא מצריך עבודות ניקיון ותחזוקה רבות. בדרך הזו, נחשוב, נוכל לחסוך לא מעט כסף.

עם זאת, בניגוד לעבודת ניקיון בתים פרטיים, עבודת ניקיון המשרד היא שונה בתכלית. הפוקוס הוא אחר, הכלים שנשתמש בהם הם שונים ותכשירי הניקוי שנעדיף הם אחרים. במשרד חשובה לנו הסביבה, הריחות והאווירה, ועל כן נרצה להמנע מחומרי ניקוי קשים, לשם הדוגמה.

ניקיון משרדים קטנים
ניקיון משרדים קטנים – שירות תפור אישית למידותיו של כל משרד ומשרד

ניקיון משרד קטן

הסדר והניקיון של העסק שלכם הוא העסק שלנו – חברת טופ פוליש מציעה שירותי ניקיון משרדים, קטנים כגדולים, כמו גם ניקיון ואחזקה של בתים פרטיים במקומות מגוונים בכל הארץ. נעשה הכל על מנת להביא אליכם את הצוות המקצועי, המיומן והמסור ביותר בענף.

ניקיון משרדים גדולים וקטנים, בשעות אחר הצהריים, הבוקר והערב עם או בלי מפתח? גם ככל שמדובר על ניקיון בניינים, כלל האפשרויות מוצעות על ידי חברתנו, בהבטחה לשירות מקצועי ואמין. רוצים לקבל הצעה ומחיר? השאירו פרטים ואנו נדאג לכך!

ניקיון המשרד הוא חלק חשוב מן התפעול והניהול של כל משרד. כאשר המשרד נקי, נעים יותר לעבוד בו, המראה שלו אסתטי יותר וכמובן גם היגייני יותר. גם הלקוחות שמגיעים למשרד מתרשמים היטב ממשרד ששומר על הניקיון ועל האסתטיקה במקום.

בכל הנוגע לניקיון אין הבדל בעצם בין משרד גדול וקטן, כל עובד מעדיף לעבוד בסביבה נקיה ונעימה. לכן, משרדים רבים מזמינים שירותי ניקיון קבועים, על מנת שניתן יהיה לשמור על המשרד נקי בכל זמן. על כן, בתור חברת ניקיון בתל אביב אנו מציעים שירות מותאם אישית לכל לקוח.

משרדים קטנים, עם זאת, נמצאים לעיתים בחוסר וודאות בנושא זה – מצד אחד, יש צורך בניקיון שוטף. מצד שני, צרכי הניקיון אינם גדולים כל כך כמו במשרד גדול. במקומות כאלה, ניתן לקבל שירות ניקיון בהתאמה מדויקת לצרכים של המשרד. הניקיון, למשל, חייב להתבצע באופן יומיומי, אך יכול להיות קצר וממוקד.

ניקיון משרד קטן
ניקיון משרד קטן במלוא תשומת הלב הראויה

ניקיון משרדים קטנים

חברת טופ פוליש היא חברה בעלת ותק וניסיון רב בכל תחומי הניקיון השונים. חברת טופ פוליש מפעילה צוותי ניקיון מקצועיים ומיומנים, אשר מבצעים מגוון סוגים של עבודות ניקיון גדולות וקטנות, תוך מחויבות לשמירה על לוחות הזמנים הנדרשים ובקרה מלאה על כל העבודות, לתוצאות טובות ולעבודה מקצועית באמת.

אנו מבצעים עבודות ניקיון שוטפות וקבועות, כמו גם פרויקטים חד פעמיים, כמו ניקיון לאחר שיפוץ, ופרוייקטים פשוטים או מורכבים, במטרה להעניק ללקוחותינו את כל שירותי הניקיון שהם זקוקים להם, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

ניקיון משרדים קטנים דורש תשומת לב מיוחדת מחברת הניקיון. כיוון שלא מדובר במשרדי ענק אלא במשרד קטן ולרוב ביתי יותר, היחס של חברת הניקיון חייב להיות אישי ואדיב. חברת הניקיון צריכה לדאוג לתוכנית עבודה מסודרת שתתאים ללוח הזמנים של המשרד.

חברת טופ פוליש שמחה לעמוד לרשותכם בכל הקשור לניקיון המשרד שלכם, כך שאתם תוכלו לחזור להתעסק בעבודה החשובה שלכם מבלי לדאוג לגבי מי שוטף היום את הכלים שנשארו במטבחון. אנו מתייחסים לכל משרד במלוא תשומת הלב הראויה לו, אצלנו הגודל לא קובע!

צרכי הניקיון יכולים להשתנות מבית עסק אחד למשנהו, אך ישנם מספר שירותים כלליים אשר על פי רוב משותפים לרוב המשרדים:

  • ניקיון יסודי של ארונות
  • ניקיון חלונות
  • ניקיון מטבח ואביזרים נלווים
  • ניקיון חדרי שירותים
  • שטיפת רצפה על בסיס קבוע
  • פוליש ווקס לרצפה במידת הצורך
  • ניקיון מכשור אלקטרוני מאבק
  • ניקיון עמדות עבודה

אין ספק כי הרבה יותר נעים לעבוד במקום מסודר, נקי ומריח טוב. העובדים שלכם וגם הלקוחות יעריכו את השהייה במשרד נקי. העבודה תהיה יעילה הרבה יותר ברגע שתחסכו מהעובדים שלכם את ההתעסקות בארגון של עמדות העבודה או שטיפת כלים במטבחון.

אתם מוזמנים לעקוב אחר עמוד הפייסבוק שלנו.

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון משרד קטן

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן