שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון קורונה

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה ולמה לשים לב בכתבה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה
איך מנקים חדר של חולה קורונה

בימים אלו חברות ניקיון שלנו חווה עליה ניכרת בשירותי הניקיון והחיטוי. ניקיון לקורונה הוא שירות מבוקש ובצדק נוכח המצב הקשה בארצנו. חשוב לדעת שניתן למנוע הדבקה על ידי ניקוי קורונה יעיל וזהו צריך להיות טיפול מונע עקבי. הרבה שואלים איך מנקים חדר של חולה קורונה ונשמח לשתף מהניסיון שלנו.

איך מנקים חדר של חולה קורונה

במידה ואתם או מישהו קרוב אליכם יצא או נכנס לחדר בו שהה חולה קורונה כנראה שחשוב שתדעו איך מנקים חדר של חולה קורונה.  על מנת להישמר מהקורונה ולגר כמה שאפשר את הנגיף יש להקפיד על כללי הניקיון של הנגיף ולוודא כי החיטוי ניקוי קורונה נעשה כראוי. ניתן למזער את הדבקת הקורונה בכל הקשור אל מעבר הנגיף על גבי משטחים ומפני שנגיף הקורונה מסוגל לשרוד על משטחים שונים לפרקי זמן שונים וחלקם ממושכים. אם לא מבצעים ניקיון נגיף הקורונה יסודי במשטחים הללו יוגברו הסיכויים להדבקה ואף הדבקה חוזרת.

כאשר ניגשים לנקות חדר ששהה בו חולה בדומה אל ניקוי משרדים נגד קורונה יש לשים דגש גדול על שולחן ודלפקים או שידות בגובה הידיים. למעשה הרהיטים בגובה הידיים הם אילו הזקוקים לניקוי הרב ביותר. יש להשתמש בחומרים היעילים למלחמה בנגיף הקורונה ולשים לב לאורך זמן הניקוי ונקודות מגע פחות סטנדרטיות לניקוי כמו ידיות משקופים ועוד.

ניקיון משרדים נגד קורונה

 איך מנקים חדר של חולה קורונה
ניקוי קורונה
ניקיון משרדים נגד קורונה אנו עושים בדומה לניקוי קורונה במוסדות כמו בתי ספר, בתי חולים, משרדי מדינה ועוד. ניקיון משרדים נגד קורונה שונה מהאופן בו עושים ניקיון בתים פרטיים נגד קורונה אך שניהם הכרחיים מאוד וזאת על מנת לצמצם את סיכויי ההידבקות.
מומלץ להזמין חברת ניקיון קורונה המתמחה בכך לפחות פעם בשבוע וזאת על מנת למגר כמה שאפשר את תופעת ההדבקה. במקביל אל ניקוי מקצועי יש לשמור יום יום על כללים בסיסיים על מנת למנוע את העברת הנגיף כמה שניתן.  כמו שאנו מקפידים על שמירת הגיינה ושטיפת ידיים בתכיפות בסבון ומים (מומלץ במשך עשרים שניות ומעלה) כך יש לחטא עם מגבון חיטוי משטחים בשימוש גבוהה ומומלץ כמה פעמים ביום, לדוגמא בין לבין מעבר של לקוחות או אורחים.

ניקוי קורונה לחפצים ולחדרים

יש לנקות חפצים וחדרים בכל פינה, במידה ואין באפשרותכם להזמין חברה מקצועית עם חומרי ניקוי לקורונה, מומלץ להשתמש בכהל על מנת לחטא את מה שניתן. מהכיסאות ישיבה ועד צרור המפתחות לאוטו. בנוסף כמו שרצוי לכבס את הבגדים מפני שהנגיף יכול לשהות עליהם זמן מה, כך גם יש להזמין ניקוי ספות וכל הריפודים בביתכם או במקום העבודה.

ניקיון של מזרנים מנגיף הקורונה כמו גם ניקיון למזרנים עשויה להיות מלאכה מורכבת אך חובה לבצע אותה. אם ניתן לכבס את הבדים יש לעשות זאת בחום גבוה ואם אין באפשרותכם זה הזמן המומלץ לפנות אל המתמחים בתחום שיוכלו לחטא את הבדים נגד קורונה מבלי להרוס אותם.

חברתנו מתמחה בכל הקשור אל ניקוי קורונה ובעלת הניסיון הרב ביותר בתחום חברות הניקוי. לחברתנו המספקת שירותי חיטוי

אישור ממשרד הבריאות לשימוש בכל החומרים היעילים להשמדת נגיף הקורונה. אנו יודעים להתמודד עם כל מכשול בעולם הניקוי ונביא את התוצאות הטובות והיסודיות ביותר. בתקופה שכזו אנו מספקים מחירים נוחים לצד עבודה יעילה ויסודית כך שתוכלו להרגיש רגועים ובטוחים בביתכם או בבית מגוריכם. חשוב להבין שניקוי קורונה הוא אינו פריבילגיה אלא חוברה ולא רק לעסקים אלא גם לבתים או דירות בהם יש תחלופה של חברים ובני משפחה.

ניקיון משרדים נגד קורונה
ניקיון קורונה

יש לזכור שגם בהזמנת ניקיון מקצועי נידרש לשמור על כללי הניקיון האישי כמו גם שטיפת ידיים, מסכות וכדומה. צוות הניקיון שלנו מקפיד על כל החוקים ועל הוראות משרד הבריאות ופועלים בהתאם להוראות באותו זמן נתון בו מבוצע הניקיון אותו הזמנתם. עם תפעול נכון וטיפול מונע ניתן לשמור על סביבתכם נקייה מקורונה

אנו חברת ניקיון בבת ים המספקת שירות בכל רחבי הארץ מצפון ועד דרום.

ניקוי קורונה | איך מנקים חדר של חולה קורונה

 

שירותים שלנו
פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון קורונה

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

Call Now Button דילוג לתוכן