עברתם דירה ואתם לא יוצאים איך להתחיל לסדר את הבית? המשרד מלא בארגזי ניירת וכל יום עבודה שאתם מפסידים פוגע בהתנהלות העסק? בשביל זה אנחנו כאן. אנו מספקים שירות סידור בתים. שירות זה מתאים גם למי שעשה שיפוץ ועכשיו הוא רוצה להחזיר הכל למקום או לסדר מחדש. שירות סידור בתים יהווה בעבורכם פתרון נהדר שיאפשר לכם לחזור לשגרה כמה שיותר מהר עם מינימום הפסד זמן. צרו קשר ואני נשלח אליכם צוות ניקיון מנוסה לביצוע המשימה.

לא רק סדר אלא גם ניקיון

סידור בתים וניקיון הם חלק בלתי נפרד זה מזה. אין זה מספק לסדר את כל הבגדים בארון ואת הכלים במטבח. בזמן התהליך נוצר אבק ולכלכוך ולכן חשוב גם שבמסגרת אותו השירות, תקבלו גם עבודת ניקיון איכותית ויסודית שתגרום לכם להרגיש כפותחים דף חדש. בראש ובראשנה חברת טופ פוליש היא אחת המובילות בתחום הניקיון, ולכן אתנו יהיה לכם שקט נפשי.

צוות מנצח

אנו נגיע עם צוות מנוסה ואמין המורכב מכמות אנשים ביחס לגודל הבית שלכם. אין זה משנה אם אתם בעלי דירת 2 חדרים או 5 חדרים. אנו ערוכים לטפל בכל סדר גודל.

 

סידור בתים בכל החדרים

מטבח –  מתקשים למצוא דברים במטבח? עברתם דירה לפני חודש ועדיין לא פרקתם את הארגזים. אנו נשמח לסדר לכם את הכלים בארונות המטבח בצורה היעילה והנוחה ביותר.

סידור ארונות – אחת לכמה זמן יש צורך בסידור ארונות. חלק מהאנשים משאירים את העבודה למנקה, אחרים מסדרים לבד ויש כאלה ששנים לא נוגעים בארון. כאמור, אנו בתור חברת סידור בתים וניקיון, מומחים בנושא הזה ונוכל לטפל בכך בין אם יש לחם חדר ארונות, או ארון רגיל.

לא מזניחים את הגינה

ישנם לא מעט בתים מסודרים, אבל המחסן בגינה, והגינה עצמה לא ממש מסודרת. לכן, אם כבר אתם מזמינים שירות סידור בתים, כדאי שלא להזניח את הגינה, אחרי הכל מדובר באזור בו נחים ונרגעים ואם הוא לא מסודר, לא ממש נעים לחיות בו.

 

להזמנת שירות חברת סידור בתים וניקיון, השאירו פרטים בטופס צור הקשר שלנו או צרו קשר טלפוני ואנו נשמח לעזור לכם. אנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ, ע"י צוות סידור וניקיון אמין, מנוסה ואיכותי.