שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

פינוי דירות / פינוי דירה

פינוי דירות

פינוי דירה מחיר כולל לכל סוגי הפינוי כולל פינוי תכולת דירה ירושה ועוד. מומחה פינוי דירות עם מחיר פינוי דירה לכל כיס כולל זמינות למצבי חירום. בין אם אתם זקוקים אל פינוי דירה בצפון בדרום הארץ, או במרכז אנחנו פה לשירותכם. פנוי דירות זריז ונקי – שירות פינוי דירה וניקיון נועד לכל מי שרוצה להקל על עצמו בתהליך ריקון הדירה מתכולתה.

חברת פינוי דירות
חברת פינוי דירות

אנשים רבים משתמשים בשירות זה כדי לחסוך זמן ועל מנת שהכל יתבצע בזהירות רבה תוך כדי שמירה על החפצים והעברתם למקומות הנחוצים. אצלנו ניתן להזמין שירות בכל שלב וזאת על מנת שתוכלו לחזור לשגרה כמה שיותר מהר. אנו בעלי ניסיון רב שנים בתחום זה. פועלים ברגישות עם צוותים מנוסים ויעילים בכל רחבי הארץ.

פינוי דירות / פינוי דירה

פינוי דירה וניקיון – באילו מצבים יש צורך בשירות זה?

פינוי דירות - פינוי בתים - פינוי דירה בצפון
פינוי בתים ופינוי דירות ברחבי הארץ
  • פינוי בתים לאחר פטירתו של דייר – כאשר קרוב משפחה יקר הולך לעולמו, בין אם הוא השאיר או לא צו ירושה, יש צורך לפנות את הדירה מתכולתה. אנו מקפידים לשמור על הרכוש מכל בחינה ולדאוג לאחסונו או להעברתו למי שאמור לקבל אותו. מכיוון שמדובר במצב רגיש ולא נעים לבני המשפחה, מוטב להעסיק מומחה פינוי דירה על מנת שיטפלו בבעיה.
  • פינוי בתים לקראת שיפוץ – אם אתם מבצעים שיפוץ גדול הכולל פירוק ובניית קירות ומעוניינים לשמור על שלמות הרכוש, חשוב להזמין שירות פינוי דירה וניקיון על מנת לזרז ולייעל את התהליך. אנו מספקים שירותי חברת ניקיון לאחר שיפוץ כך שדרכנו תקבלו מעטפת שירותים מקצועית ויעילה סביב השיפוץ שלכם.
  • לאחר אסונות – אם חס וחלילה התרחשה שריפה או הצפה בעסק שלכם, ואתם רוצים לפנות את הרכוש שנותר למקומות המיועדים לכן, אנו כאן למענכם.
  • מעבר לחו”ל – קיבלתם רילוקיישן לחו”ל ועכשיו אתם רוצים לפנות את הדירה על מנת להשכיר אותה למישהו בזמן שאתם לא מתמצאים בארץ? הזמינו שירות פינוי דירה וניקיון.

פינוי בדגש על ניקיון

פינוי דירה וניקיון
פינוי דירה כולל ניקיון

במקרים רבים, מתבצע פינוי דירות לנכסים שזקוקים לניקיון יסודי ואולי אפילו לחידוש מוחלט של מראה הדירה, בנוסף לשירות הניקיון שאנו מספקים, ניתן לשלב בעבודה גם את כל סוגי הניקיון הדרושים על מנת להפוך את הנכס שלכם למחודש. אנו בעלי שנים רבות של ניסיון בתחום הניקיון ולא רק בתחום פינוי הדירות. אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר לייעול או קבלת הצעת מחיר לאחר שתפרטו לנו את כמות החדרים ותכולת הדירה. אנו נדאג שצוות ניקיון מיומן ואיכותי ילווה אתכם לכל אורך התהליך מהחפץ הראשון ועל להברקה האחרונה.

פינוי דירות נפטרים

מפנים דירה – פינוי דירות נפטרים היא מלאכה בה יש לשלב רגישות עם מקצועיות ואנו עושים זאת באהבה רבה. כאשר אדם קרוב נפטר ישנה התמודדות לא קלה ובמקביל לרגשות המציפות אותנו ישנם לא מעט עניינים פרקטים לדאוג להם. לפתע דירה שיש לפנות אותה נראה הדבר כמו משימה בלתי אפשרית ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בדירה עמוסת חפצים מבולגנת או מלוכלכת. כאשר מדובר על פינוי דירה מלוכלכת יש לשלב את הפינוי עם ניקיון. אנו חברת פינוי מובילה בשוק הדואגת להחזיר את הנכס מפונה ומצוחצח. בעיקר כאשר מדובר על פינוי דירה מעיזבון יש לרוב הרבה עבודת פינוי דירה מתכולה ומהרהיטים שבה, וזאת מפני שיש לא פעם עומס של חפצים.

מפנים דירות
מפנים דירה

כאשר רוצים לבצע פינוי דירות מתכולה יש להזמין פינוי דירות מקצועי על מנת לבצע את המשימה במהירות אך ביסודיות ויעילות. אין הרגשה טובה לאחר שמוציאים סכום ותולים תקוות בפינוי הדירה וכאשר מקבלים אותה חזרה מוצאים עבודה חובבנית המשאירה אחריה חפצים קטנים פזורים או תמונות קיר שנשכחו, לכלוך ואבק ושאריות פסולת. אם אתם מרגישים עמוסים ושידיים מקצועיות יוכלו להקל עליכם אל תחשבו פעמיים! אנו מתחשבים בנסיבות ומבינים כי לא פעם פוגשים את סיטואציה כזו שאינה מתוכננת ובמידת הצורך אנו נתייצב בדירה בבית או במשרד אותם תרצו לפנות כבר מהרגע להרגע.

פינוי דירה מחיר מעולה – מתי מומלץ להשתמש בשירות פינוי דירות

מפנה דירות
מפנים דירות

למעשה בכל מעבר לדירה בעיקר אם היא עמוסה או מלוכלכת או ישנה ניתן וטוב לבצע פינוי. אך לא פעם גם כשעוזבים דירה זקוקים לפינוי. לעתים מדובר במצבים שלא יכולתם להתכונן אליהם מראש. צו פינוי לדירה, ענייני ירושה ואפילו מריבה או נסיעה פתאומית לחו”ל. ישנן סיבות רבות שאלא ניתן לצפות ולכן אנו זמינים וגמישים גם לפינויי דירות ברגע האחרון וללא הזמנה מראש. הגמישות מאפשרת ללקוחותינו להרגיש רגועים ובטוחים כי גם אם לא יספיקו בעצמם לפנות דירה יש מי שיעשה זאת גם ללא התראה מוקדמת.

אם אתם מחפשים מפנים דירות ואתם אכן יודעים מראש מומלץ להתקשר ולשריין את הצוות שלנו וזאת על מנת שבטוח תהיה זמינות ביום ובשעה הנוחה לכם. אנו מפנים דירות בכל רחבי הארץ ונגיע עד למקום הנכס שלכם מצפון ועד דרום. אנו שמים לב לכל החפצים השבירים וכל הרהיטים מטופלים בדרך הטובה ביותר. אנו משלבים ניקיון קומפלט לדירה כולה ומכינים אותה למצב שבו היא תהיה מוכנה וראויה לאכלוס. אם יש לכם עוד התלבטויות, שאלות או תהיות בנושא אנו זמינים לתת לכם ייעוץ חינם בכל שלב, כמו גם הכוונה במידה ותרצו לעשות את המלאכה בעצמכם. כיום עלות פינוי כל כך נמוכה ביחס לזמן, אנרגיה וכאבי הגב שהיא חוסכת לכן השתדלו להקל על עצמכם ולהרוויח זמן וכוח.

מומחה פינוי דירה

פינוי דירה מחיר - האם צריך לנקות דירה חדשה
האם צריך לנקות דירה שלא גרים בה פחות מדירה מאוכלסת באופן שוטף? פינוי דירות בזול

בין אם תרצו לעבור לגור בנכס אותו אתם מעוניינים לפנות ובין אם אתם רוצים למכור אותו או להשכיר אתם זקוקים לפינוי מהיר ולניקיון יסודי וזאת על מנת שתוכלו לגור בו בכיף או לחלופין לקבל עליו מחיר סביר ומעלמה, הן בהשכרה והן במכירה. ככול ומדובר על נכס שאמור להתחלק בין אחים וכדומה, יש לפעול במהירות ועל מנת למנוע סיבוכים והתעסקות נגררת במצבים שלעתים אינם נעימים ויכולים ליצור סכסוכים. כאשר אתם מזמינים את שירות הפינוי ספרו לנו את רמת הדחיפות ואנו נתחשב ונגיע בהתאם. האם עליכם לפנו את הדירה מעכשיו לעכשיו ולהשיב אותה לקדמותה? האם עליכם להיכנס לבית ברגע האחרון ואינו ראוי למגורים?

אנחנו מתמחים בכל הקשור אל פינוי  ירושות ועיזבונות, מעברים והכנות לשיפוצים או לאחריהם. אנו עובדים בתחום שנים רבות ובעלי ניסיון בכל הקשור לנושא. אנו יודעים לנהוג בעדינות הן עם חפצים והן עם האנשים המעורבים בפינוי במידת הצורך. מטרתנו היא להקל על המצב ולספק עזרה יעילה וזריזה כך שתוכלו לחזור במהרה למשימות היום יום שלכם, בראש שקט ובנחת.

הצוות שלנו מיומן ומקצועי ומכיר את כל צורות הפינוי הנדרשות כמו כן מספק שירותי ניקיון ברמה גבוהה כך שהדירה או הבית המדובר יהיה מצוחצח ומוכן לשימוש במידה ותרצו זאת.

אנו צוות פינוי לבתים, פינוי מחסנים ובתי עסק בכל הארץ אנו צוות בעל ניסיון וותר עם מחירים שוברי שוק ורצון לעזור ולתקתק את הפינוי והניקיון כך שהדירה תהיה מצוחצחת ובמהירות האפשרית שתוכלו לחזור ליום יום שלכם. לאורך השנים ספגנו ידע ומיומנות והדבר מורגש בהחלט ואנו שמחים לבצע את הפעולות הנדרשות ועושים זאת באהבה. אנו שומרים על סביבת עבודה נקייה ומאורגנת ועל אווירה חיובית ונינוחה.

פינוי דירות נפטרים | פינוי דירות | פינוי דירה וניקיון |פינוי דירות בזול | פינוי דירה מעיזבון | פינוי דירה מתכולה | פינוי דירה מלוכלכת | פינוי דירות מתכולה | פינוי דירות מקצועי | מפנים דירות

שירותים שלנו
פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש פינוי דירות / פינוי דירה

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

Call Now Button דילוג לתוכן