שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

חברת ניקיון בתים

חברת ניקיון בתים

חברת ניקיון בתים טופ פוליש במחירי מבצע – החל מ-699 ₪

מחפשים חברת ניקיון בתים בצפון או במרכז?  מצאתם! ניקיון טופ פוליש בכל הארץ!
שירותי ניקיון בתים עם חברת הניקיון טופ פוליש – זה המקום הטוב ביותר עבורכם לניקיון הבית.

ניקיון בתים היא אחת המשימות העיקריות של כל משק בית. אנו בחברת הניקיון טופ פוליש מבינים זאת ודואגים לכל צרכי הלקוח ומקפידים תמיד על שירות אמין, מקצועיות העובדים, עמידה בלוחות זמנים והכי חשוב – ניקיון מ-ד-ה-י-ם!

ניקיון בתים
ניקיון בתים

חברת ניקיון לבתים טופ פוליש – סטופ על הלכלוך!

 • צוות של שירותי ניקיון בתים בכל אזור בארץ.
 • מקצועיות וניסיון רב שנים של חברת הניקיון בשלל עבודות הניקיון השונות…
 • ציוד ניקיון וחומרי ניקיון איכותיים ללא פשרות המבטיחים ניקיון מושלם.
 • שירות אדיב ואמין – תמיד יש עם מי לדבר!
 • מבצעים ומחירים ללא תחרות הכוללים שלל הטבות למזמינים שירותי ניקיון בתים.

CALLme

חברת ניקיון בתים
חברת ניקיון בתים מומלצת

למזמינים שירותי ניקיון בתים – תנאי שירות הטופ של הטופ! טופ פוליש!


נשמח שתצטרפו לשאר לקוחותינו המאושרים!
אתם מוזמנים כבר עכשיו ליצור קשר להזמנת שירותי ניקיון בתים למקום המבוקש ותקבלו:

 • מחיר ידוע מראש ללא הפתעות וללא טריקים כך שלא תצטרכו לדאוג, שירותי ניקיון בתים שתעשה עבורכם את המקסימום!
 • מתחייבים לשירות ללא נזקים, שירותי ניקיון בתים שתעשה עבורכם עבודה חלקה ומדוייקת בכל הזמנה.
 • זמינות מקסימלית בהתאם לצורך כולל שירותי ניקיון בתים לשירות בלילות או בשעות המוקדמות של הבוקר.
 • צפו במבצעים שלנו ותוכלו לקבל הצעה מדהימה עבור שירותי ניקיון בתים לדרישה שלכם! ותראו שאנחנו אוהבים לפנק את הלקוחות שלנו!
שירותי ניקיון בתים
שירותי ניקיון בתים

ניקיון בתים פרטיים – כי על מקצועיות וניסיון לא מוותרים

ניקיון בתים פרטיים היא משימה מורכבת יותר מאשר ניקיון בתים ודירות רגילות. הסיבה המרכזית לכך טמונה בעיקר בהבנת החלוקה של בתים פרטיים שהם גדולים יותר מבית סטנדרטי.


ניקיון בית רגיל הוא פשוט יחסית, אולם תחשבו על בית פרטי עם 3 מפלסים שונים כאשר בכל קומה יש חלוקה נוספת לאיזורים משניים. זו בעצם המורכבות! בעוד ניקיון בית במפלס אחד הוא מהיר ואינטואיטיבי, ניקיון בית פרטי מצריך חשיבה ראשונית לחלוקת העבודה ובחינה של אזורי הניקיון. בהחלט יתכן שבניקיון בתים פרטיים נדרש לנקות 2 או 3 מטבחים: הראשון הוא המטבח המרכזי נניח, השני יהיה מטבח חוץ בגינת הבית הפרטי , ואילו המטבח השלישי יכול להיות מטבחון המשרת את הקומה העליונה.


מלבד השטח הגדול של בית פרטי אנו נצטרך להבין אם יש מטבח שאינו משמש בישולים והוא רק מטבח קר – שכן רמת הניקיון שלו והשימוש בחומרים הם שונים לחלוטין.

ניקיון בתים פרטיים
ניקיון בתים פרטיים

ניקיון בתים פרטיים זו מומחיות והיא שלנו!

חברת ניקיון בתים פרטיים טופ פוליש אשר בעלת צוות מנצח תדע להתמודד עם כל לכלוך ועם כל עבודת ניקיון. מניקיון פשוט ויסודי ועד לכל עניין וטיפ בעולם הניקיון. כל ששירותי ניקיון בתים אותה תבחרו תהא מקצועית ומיומנת יותר כך תוכלו לוודא שיהיה לכם נעים וכיף יותר אחרי שנסיים. כי הרי למה מזמינים שירותי ניקיון בתים ומנקים? בשביל להרגיש טוב ונעים… מעבר לכך, חשוב שחברת הניקיון תהיה הוגנת, כי אמינות זה דבר נדיר במדינה שלנו ולא תרצו לשלם יותר מידי סתם או לקבל פחות מכל מה שמגיע לכם מחברת הניקיון וכמו ביצאת צדיק צריך מקצועיות, הוגנות ומחיר טוב.

חברת ניקיון דירות
חברת ניקיון לבית חדש

ניקיון בתים – 3 ערכים מקודשים

אלו בדיוק שלושת הערכים החשובים ביותר לכל חברת ניקיון בתים ואלו הדברים שאתם רוצים שיהיו לשירותי ניקיון בתים אותה תבחרו:

 1. מקצועיות בניקיון
 2. הוגנות
 3. ומחיר טוב!!!

במהלך שירותי ניקיון בתים חברת הניקיון והצוות העומד לרשותך חשוף לדברים היקרים לכם, הצוות נמצא בבית לפעמים בשעות ללא פיקוח שלכם או השגחה, מדובר בדברים שחוסר מקצועיות ואמינות עלולים לגרור להם נזק רב.

לכן בחרו חברת ניקיון בתים מבית טוב וצוות איכותי ומקצועי. שירותי ניקיון בתים טופ פוליש – ניקיון ניקיון ניקיון! – כי טופ יש רק בטופ פוליש. אנו נותנים את הטופ ולכן מובילים במדינה בין כל שירותי ניקיון בתים אחרת. נגיע אליכם ונבצע ניקיון יסודי, מקצועי ואיכותי שישאיר לכם ריח נעים וברק בעיניים לאורך זמן. ועל שירות שמקבלים  בטופ של הטופ, אף אחד לא אמר שצריך לשלם הרבה כי שירותי ניקיון בתים טופ פוליש גובה מחירים הוגנים ביותר.

חברת ניקיון לבתים טופ פוליש

ניקיון בתים מחירים

אנו בחברת הניקיון טופ פוליש דוגלים בסגירת מחיר מראש! מהרגע הראשון אתם יודעים מהו מחיר ניקיון הבית עבור השירות שהוזמן.

ניקיון בתים מחירים ועלויות הן דבר יחסית נזיל ומשתנה הן בהתאם לעונה והן בהתאם למתחרים כפי שקיים בכל ענף.

שירותי ניקיון בתים לא חייבת להיות בהכרח הוצאה ענקית שלא תוכלו להרשות לעצמכם. אז תרימו טלפון ואנחנו שם בשבילכם לתת לכם כל שירות שמבצעת שירותי ניקיון בתים בכל שעה ויום שתזדקקו. צוות עובדי שירותי ניקיון בתים טופ פוליש הוא אמין, הגון ותמיד אפשר לסמוך עליו.

אנחנו בשירותי ניקיון בתים טופ פוליש לעולם לא ננצל את המצב בו אתם נמצאים על מנת לגבות סכומי כסף מופרזים. חברות ניקיון מאגדות בתוכן צוותי ניקיון מכל אזור בארץ, כדי לתת מענה לכל דורש וכמובן כדי לתת שירותים כלליים בתחום הניקיון.

חברת ניקיון בתים טופ פוליש
ניקיון בתים מחירים

שירותי ניקיון בתים- מדוע?


שירותי ניקיון בתים היא חברה של בעלי מקצוע אשר מתעסקים בניקיון על כל סוגיו והיבטיו ועושים כל דבר הקשור לכך. שירותי ניקיון בתים מבצעת ניקיון משרדים, ניקיון בתים, ניקיון דירות ומגוון עבודות מיוחדות אשר שירותי ניקיון בתים מקצועית ומיומנת תדע לבצע. שירותי ניקיון בתים טובה תוכל לעזור לכן להרגיש נעים וטוב במקום בו אתם זקוקים לה על ידי ניקיון יסודי ופוליש מקצועי שיגרום לכם לשכוח מהבלגאן שהיה שם קודם…

צוות ניקיון רציני השייך לחברה רצינית מבין בכל מה שקשור לציוד וחומרי ניקיון וידע לעשות שימוש נכון בהם על מנת שלא לגרופ לנזקים ועל מנת לבצע עבודה באופן הטוב ביותר עבורכם ועבור הסובבים אתכם. הכי חשוב זה לבחור שירותי ניקיון בתים עם ניסיון והמלצות, רק כך תדעו שבחרתם בטוב ביותר. אנו נותנים שירות שירותי ניקיון בתים  ליחידים, חברות, בנקים ומוסדות ממשלתיים, וכל עובד ניקיון שלנו עבר הכשרה ובעל ניסיון וידע תמיד להשאיר לכם את המקום מצוחצח ומבריק!.

CALLme

שירותי ניקיון בתים מקצועיים עם הצעת מחיר מצוינת, צרו קשר עם טופ פוליש ולא תצטערו 1800-80-40-44

חברת ניקיון בתים טופ פוליש – אתם בידיים הטובות ביותר! לכל שירותי הניקיון התקשרו עכשיו!

שאלות ותשובות
 • כמה עולה חברת ניקיון בתים מחיר

  ניתן לנקות את הבית החל מ 700 ₪. רק יש להיזהר השירות של טופ פוליש ממכר..

 • איך לבחור חברת ניקיון מומלצת לאחר שיפוץ

  ב 3 מילים - שירות, איכות ומחיר. חברת ניקיון לאחר שיפוץ מומלצת של טופ פוליש עם ותק של עשרות שנים יוציאו אתכם מרוצים.

 • מחפשים ניקיון בניינים?

  מצאתם! ניקיון בניינים – מה אנחנו מציעים?

  *ניסיון רב שנים בתחום הניקיון.

  *צוות מקצועי ומנוסה אשר יגיע עד לאזורכם.

  *פריסה כלל ארצית במגוון אזורים בארץ.

  *שירות לקוחות מדהים.

  *מגוון הנחות ומבצעים לשירותי ניקיון מגוונים.

שירותים שלנו
פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש חברת ניקיון בתים

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

פתיחה
שלום..
שלום!
כאן זיו מחברת ניקיון טופ פוליש. שמח שהגעת אלינו.

אני כאן כדי להעניק לך שירות אמין, עמידה בזמנים, זמינות גבוהה ואיכות עבודה ללא תחרות, והכל במחיר הוגן.

יש משהו שאוכל לעזור לך איתו עכשיו?
Call Now Button דילוג לתוכן