שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

איך לנקות דירה חדשה

איך מנקים דירה חדשה

איך לנקות דירה חדשה לאחר שקיבלת אותה מקבלן או ניקיון לדירה חדשה לך כי כרגע עברת אליה זה מקרה שונה. ניקוי לדירה חדשה מקבלן תהיה דומה למצב של ניקיון לאחר שיפוץ וזה יהיה ניקוי המצריך חומרים להסרת בטון, טייח וכדומה בעוד כי ניקוי דירה שעברת אליה זהה לרוב לניקוי יסודי בדירה שתוכלו להזמין שירות חברת ניקיון בתים רגיל או לנקות בעצמכם באופן מעמיק.

איך לנקות דירה חדשה שקיבלתי מהנילונים?

איך לנקות דירה חדש
אין לזלזל בנושא ניקיון לדירה חדשה! לאחר שהשקעתם כל כך הרבה בבניית הבית זה הזמן לשלב האחרון

ניקיון לדירה חדשה מסוג זה יעשה על ידי חברה מקצועית באופן זריז ואיכותי. חברת ניקיון המתמחה בניקוי דירות חדשות תשתמש בחומרים הנכונים לכל סוג כתם, או חומר שהתקשה כולל הורדת אובך עיקש ושאריות הבנייה.

מה הבעיה לעשות בעצמי ניקוי דירה חדשה?

בניגוד לשאלה איך מנקים רצפת עץ? או איך מנקים חלונות, טיפים לניקוי דירה חדשה הם קצת יותר מורכבים כי יש להשתמש בחומרים אגרסיביים. יש להיזהר במגע עם חומרים אלו, גם בנשימתם ובמקביל לשמור על הבית שלא יפגע הריצוף הקירות, החלונות וכו..

אף אחד לא רוצה להגיע למצב שעקב שימוש בחומר לא נכון נהרסה רצפה חדשה, ויש לדאוג להבין איך עושים חידוש רצפה לפני שהספקת לחוות את הבית.

למה להזמין חברה המתמחה בנושא ניקיון לדירה חדשה ?

חשוב להבין שישנן הרבה חברות ניקיון בשוק אך לא כולן מתמקצעות בנושא ניקוי לדירה חדשה. צריך לדעת איך עושים ניקיון לדירה חדשה באופן שלכלוכי הבנייה לא ישובו. מי שמבין בתחום הבנייה והשיפוץ מכיר את התופעה של אובך שיוף הטייח. התופעה היא אבקה לבנה שמשאירה שכבת אובך על החלל כולו ומורידה מברק הרצפה וכל מה שבא איתה במגע.

מפתח בדלת איך עושים ניקיון לדירה חדשה
ניקוי דירה חדשה במחירים מעולים עם תוצאות מובטחות תוך שמירה על הבית

לכאורה נראה שבהעברת סמרטוט הבעיה נפתרת, אך לאחר כמה דקות האבקה חוזרת ובלתי אפשרי להיפטר ממנה. טעות נפוצה היא לנסות להוריד את האבקה בעזרת חומרים מסיבים הפוגעים ברצפות או בשיש המטבח.

כמו גם נוטים להישאר בליטות בטון או טייח שעפו סביב ולעתים יש נטייה לנסות לגרד אותם ובכל לפגוע משטח שתחתם. כך או כך עקב כל המצבים המורכבים של חומרי הבניה על משטחים חדשים ועדינים אנו ממליצים בחום להתייעץ עם חברה מומחית בנושא.

איך לנקות דירה חדשה איתנו?

אנו חברת ניקיון בתים ומשרדים העובדים בתור חברת ניקיון בשרון ובצפון ופועלים בתור חברת ניקיון בדרום למעשה בכל חלקי הארץ. אנו מגיעים לכל מקום לפי הזמנה ומנקים דירות ובתים חדשים לאחר בנייה או שיפוץ.

אנו יכולים במהירות ויעילות להביא את ביתכם למצב שבו תוכלו להיכנס אליו ללא צורך להחזיק מטאטא כך שהכול יהיה מוכן עבורכם! אם אתם תוהים איך לנקות דירה חדשה ובכל זאת אתם מעוניינים לעשות זאת בעצמכם פנו אלינו להכוונה!

איך מנקים דירה חדשה
בגוף הכתבה נבין איך לנקות דירה חדשה מבלי לפגוע ברצפה בשיש המטבח ועוד

איך לנקות דירה חדשה | ניקיון לדירה חדשה | איך מנקים דירה חדשה | ניקוי לדירה חדשה | איך עושים ניקיון לדירה חדשה

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש איך לנקות דירה חדשה

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן