שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

איך מנקים רצפת גרניט פורצלן בלי לפגוע בברק

איך לנקות רצפת גרניט פורצלן

איך מנקים רצפת גרניט פורצלן היא שאלה נפוצה. רצפת גרניט פורצלן ממש נפוצה בעיקר בבתים ודירות חדשות, מדובר במרצפות איכותיות ויפות כמו כן עמידות אך גם עדינות ביחס לחומרי ניקוי מסוימים ועל כן יש לדעת איך לנקות רצפת גרניט פורצלן. בהמשך הכתה ננסה לתת טיפים מועילות ודרכים בהם תוכלו לשמר את רצפת הפורצלן שלך לאורך זמן.

איך מנקים רצפת גרניט פורצלן כך שלא תפגע?

איך מנקים רצפת גרניט פורצלן
בגוף הכתבה נסביר איך מנקים מרצפות גרניט פורצלן ולאיזה פרטים יש לשים לב – עשה ואל תעשה

כשאנו ניגשים אל ניקוי רצפה מסוג זה דבר ראשון נבחר בחומר שאינו מכיל חומרים כימים חזקים על מנת לא לפגוע ולשחוק את הגרניט. במידה והחלטתם לוותר על חברת ניקיון רצפות ולחסוך כמה מאות חשוב שתזכרו לא להשתמש באקונומיקה גם אם ישנם לכלוכים וכתמים עיקשים! המינוס של הפורצלן הוא גם הפלוס שלו כי הברק היפה שמספקים סוג מרצפות אלו הוא גם מה שמבליט כתמים.

ולכן יש להקפיד על לטאטא את הרצפה באופן קבוע ולא להתעצל להעביר סמרטוט לח. ככול שתקפידו על טיפול קליל זה כך ידרשו פחות מאמצים בניקוי הפורצלן בהמשך. מומלץ להשתמש בחומרים המיועדים לניקוי גרניט פורצלן – אותם ניתן למצוא בשוק וחלק משמם תמיד יהיה “לניקוי גרניט פורצלן” חומרים ייעודים לאבן זו.

ניקוי רצפות גרניט פורצלן ללא מכשירים

כשמדובר על מרצפות גרניט פורצלן יש להשקיע בתחזוק שוטף. ישנה גם את האופציה לרענן את הניקוי והברק מדי שנה שנתיים או חמש, בהתאם לסטנדרט שלך.. על ידי חברת ניקיון מקצועית החוסכת אנרגיה ושעות התעסקות שעל חלק מהאנשים מעיקות. למי שיש זמן פנוי ויכול לעשות עבודת תחזוק יכול להמשיך עם ההוראות הנ”ל ולהקפיד על חומרים ייעודים למרצפות אלו. יש לשים לב שלרוב התוצאה הטובה ביותר תהיה שילוב של חומר ניקוי עם חומר הברקה ועם קצת עקביות והשקעה, שילוב זה יכול להביא לתוצאה טובה כמעט כמו עם מכשירי פוליש וניקיון.

איך מנקים מרצפות גרניט פורצלן לאחר שיפוץ?

ניקוי רצפה שעשויה גרניט פורצלן
ניקיון רצפה מגרניט פורצלן צריך להיעשות באופן עדין ורציף עם חומרים ייעודים לסוג מרצפות זה

שוב נזכיר כי גרניט פורצלן הן רצפות אמינות מבריקות ויפות הנשמרות לרוב לאורך שנים ונחשבות עמידות. עם זאת בשונה אולי מרוב סוגי המרצפות לא מגיבות טוב לחומרים אגרסיביים ויכולת לאבד את הברק ולספוג נזק בלתי הפיק. נמליץ כאשר מודבר בניקוי לאחר שיפוץ בעיקר אם ישנם חומרים שומניים שאריות בטון וכדומה. לפנות בהקדם אל חברת ניקוי טופ פוליש על מנת להגיע אל הצלחה מרבית ללא פגיעה באיכות המרצפות.

למרות שכולנו לרוב חושבים על גרניט פורצלן מבריק ישנו גם המט. גרניט פורצלן יגיע בכל מיני סוגי חספוס דמוי אבן או פרקט אך אין לשכוח שבתחום הניקוי עדיין צריך לנהוג בה בהתאם לחומר ממנו היא עשויה – גרניט פורצלן. כמו כן יש לחשוב על חומר מגן החלקה וכו.. במידה והחלטתם בכל זאת לעשות ניקוי לאחר שיפוץ עצמאי תקפידו לקנות חומרים המיועדים לחומר אותו תרצו להוריד לדוגמה – הורדת בטון, טייח, פייח וכו.. ותציינו בפני המוכר את סוג המרצפות מהם תרצו לנקות, כמו במקרה זה – מרצפות גרניט פורצלן.

כדאי לבחור ברצפת גרניט פורצלן

לסיכום אין תחושה נעימה יותר מלהיכנס אל בית מבריק ומצוחצח ומהבחינה הזו בחרתם במרצפות מושלמות שכם  רצפת גרניט פורצלן נותנת תחושת ניקיון ואור לכל חלל בו היא מונחת. אנו ממליצים בחום על סוג מרצפות אלו וכמובן על תחזוק וניקוי קל ויעיל. זכרו כי במידה ותרצו ניקוי מקצועי, פוליש, או שאלות הכוונה וייעוץ פנו אלינו בשמחה בכל הקשור אל ניקיון בתים ודירות ומרצפות גרניט פורצלן בפרט. תוכלו למצוא אותנו בכל רחבי הארץ! חברה לניקוי במרכז בדרום ובצפון, זמינים לכל שאלה

 

 

 

 

שירותים שלנו
פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש איך מנקים רצפת גרניט פורצלן בלי לפגוע בברק

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

Call Now Button דילוג לתוכן