שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

חברת ניקיון משרדים

שולחן עבודה חברת ניקיון למשרדים

חברת ניקיון משרדים חדשים או ישנים כולל חידוש רצפות ושטיחים, אפשרות לעבודה בשעות גמישות מחוץ לשעות פעילות המשרד

חברת ניקיון משרדים מאפשרת גמישות בזמני הניקיון

חברת ניקיון למשרדים מעבר ליכולת לנקות כתמים ולכלוכים שלרוב לא יורדים בניקוי כללי, מאפשרת עבודה על ניקוי ונראות המשרד בשעות שהם מחוץ לפעילותו ככה שלא יפריעו למהלך יום העבודה במשרד המדובר.

למה להזמין חברת ניקיון למשרדים שלי?

חברת ניקוי משרדים
חברת ניקוי למשרדים בכל הגדלים המספקים ניקוי מעמיק כולל פולישים וליטושים

חברות ניקיון למשרד הן מתמחות לרוב במגוון מקומות עבודה ועושות ניקוי מעמיק ביעילות ומהירות. חשוב להבדיל בין שירותי ניקיון בתים המביאים ציוד וחומרים המתאימים לדירות מגורים לבין ניקוי משרדים המצריך לרוב ציוד ואופן עבודה שונה מכאשר מדובר על ניקיון בתים פרטיים. גודל משרד יכול להיות קטן או גדול וכך גם בתים, אך לרוב בית לא יעלה על 300 מ”ר בעוד שמשרדים יכולים להתפרס על קומות שלומות ולהגיע לשטחים עצומים. כל גודל של משרדים חברת ניקיון מקצועית תדע לעשות. לרוב החומרים מהם עשויים משרדים שונים מבתי מגורים. בין אם מדובר על עץ משרדי, נטייה לשטיחים מקיר לקיר או לחלופין רצפה מבריקה במיוחד בעלת פוליש הברקה איכותי ועמיד יותר.

ניקיון דירה חדשה – גם בדירות מגורים לא פעם יש פוליש שיש לחדש או להתחשב בו בזמן הניקוי אך לרוב פוליש קריסטל יככב בבתי עסק. כל משרד המכיל בתוכו מרקמים שונים וסוגים שונים של חומרים מצריך בקיעות וידע על מנת לא להסב נזק עם חומרי ניקוי שאינם מתאימים או ציוד אגרסיבי מידי העלול לפגוע בנראות הרצפה, השולחנות, החלונות. כמו גם חשוב לא להשתמש בחומר עדין מידי שיהיה לא יעיל וייתן למשרד כולו תחושה של אפרוריות ודהייה.

חברות ניקיון למשרד ממליצות

חדר ישיבות חברת ניקיון משרד
חברת ניקוי משרדים המציעה מגוון חבילות ניקיון שנתיות או חד פעמיות כולל חידוש משטחים

בשונה מתחום ניקיון דירות יש לשים לב שהמשרד מתוקתק כי היינו בעל השפעה ישירה על נראות בעל העסק ותחושת הלקוחות הנמצאים בו יום יום. משרד נקי ומצוחצח משדר יוקרה ואיכות והכי חשוב מנעים את זמן השוהים בו. אנו ממליצים על ניקיון יסודי לפחות פעם בשנתיים על מנת לשמור על משרד מתוחזק. חשוב לזכור שמקום שאינו מתוחזק אוגר כתמים ולכלוכים המתקבעים הן בשטיח או במרצפות והן ברהיטים היכולים לצבור כתמים או דהייה בצבע אפילו מקרני השמש. חידוש רצפה, שטיחים והרהיטים כל כמה חודשים ישמרו על רמה גבוהה וכך גם הניקוי שיידרש יהיה קליל הן מבחינת עלויות והן מבחינה זמן.

חברת ניקיון משרד הנותנת שירות גם בערב

חברות ניקיון למשרדים בעלות וותק יודעות שהעבודה צריכה להיעשות מחוץ לשעות העבודה במשרד. לעתים אלו שעות מאוחרות בער או מוקדם בבוקר אך על חברת ניקיון להתאים את עצמה ללקוח. אנו מאפשרים לכל בעל עסק להחליט על מה הימים והשעות הנוחות ביותר על מנת להגיע בזמן בו לא תהיה הפרעה כלל לעבודה השוטפת במשרד. אנו מספקים שירות מלא ומרגע ההזמנה אנו לשרותכם. ניתן להזמין ניקוי למשהו ספציפי או ניקוי כולל למשרד כולו, הכל לפי מצב המשרד מטרתכם ותקציבכם.

האם חייב לקחת חברת ניקיון או שניתן לעשות ניקוי עצמאי

שולחן עבודה חברת ניקיון למשרדים
חברת ניקיון משרדים בעלת וותק וניסיון במחירים מעולים ומגוון שירותי ניקוי

כמובן שניתן לעשות ניקוי עצמאי. אך כמו בכל תחום יש להבין בפעולות הנדרשות. שטיחים מסוגים שונים עם כתמים שונים זקוקים לחומרי ניקוי שונים. כך גם מרצפות וכמובן כאשר מדובר על פורצלן שיש או חומרים עדינים אחרים. אם המטרה היא לחסוך יש לזכור כי חברת ניקיון במרכז כמו גם ברחבי הארץ ניתן למצוא במחירים מצחיקים בעוד שבניקוי עצמאי יש עלות חומרים וציוד וכמובן זמן עבודה יקר. מה גם שהתוצאות אינן מובטחות ולעתים ניתן לגרום נזק מיותר למשרד כולו. במידה ובכל זאת החלטת לנקות ניקוי מאסיבי בעצמך יש לשים כפפות ומסכת פה ואף להגן על דרכי הנשימה.

אנו חברת ניקיון בקריות ובמרכז הנותנת שירותים בפריסה ארצית. לזמנה בכל רחבי הארץ או הכוונה וייעוץ יש לפנות אלינו בהקדם ונעזור בשמחה! כמו גם מספקים שירות של פינוי דירה פינוי משרדים ועוד.

חברת ניקיון משרדים | חברת ניקיון למשרדים |חברת ניקיון משרד | משרדים חברת ניקיון | חברות ניקיון למשרד

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש חברת ניקיון משרדים

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן