שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

חברת ניקיון מקצועית למשרד

חברת ניקיון מקצועית למשרד

מחקרים מראים כי סביבת עבודה נקייה במשרד עושה פלאים לפרודוקטיביות של עובדי המשרד. כאשר מכוונים את תדירות ניקיון משרדים במידה הנכונה, דבר שכל חברת ניקיון מקצועית למשרד תדע להתאים על פי דרישות המשרד, אפשר להגביר את תפוקת העובדים וליצור חיי משרד נעימים ומהנים יותר.

יתרה מכך עולה במחקר כי סביבה נעימה גורמת לעובד להרגיש מוערך ובכך תחושת הערכת העובד למשרד גוברת.

תועלות משמעותיות נוספות, הן הרושם שנוצר על ידי מבקרי המשרד והעסק כדוגמת לקוחות ומשקיעים שללא ספק יתרשמו ממשרד נקי ומצוחצח משום שזה משקף על איכות העסק עצמו.

זו אחת הסיבות בגינן הדרישה לחברות ניקיון ופוליש גוברת מאוד בשנים האחרונות, וכמו בכל תחום צומח אחר, צצות המון חברות שיספקו את השירותים הללו כדי ליהנות  מהשוק הההולך וגדל.

חברת ניקיון מקצועית למשרד

כיצד תורמת סביבת עבודה נקייה במשרד לתפוקת העובדים

אם תשאלו סביבכם סביר שתגלו שסביבת עבודה נקייה ונעימה נתפסת כאחד הגורמים המשמעותיים שמשפיעים על יעילות העובדים. יש לכך בוודאי הסברים שונים. למשל, עובד שמרגיש שיש מי שדואג לצרכים הבסיסיים שלו מרגיש שדואגים לו באופן אישי ושלחברה אכפת מהצרכים האישיים שלו, מה שמעודד אותו לתרום בחזרה.

הסבר נוסף עשוי להיות נעוץ בעובדה ששהייה בסביבה נעימה ומטופחת משרה אווירה רגועה ונינוחה יותר, כך שהעובד איננו מוטרד ממטלות כמו שטיפת כלים או מירוק האבק, הוא יכול להתרכז בעבודה שלו, וגם ליהנות ממנה יותר. כך או כך, אין ספק שסביבה נקייה היא מצרך בסיסי שמעודד יעילות ותפוקה גבוהה בקרב העובדים.

המודעות לנושא זה היא גבוהה ביותר בקרב חברות שאנו מבצעים עבורם שירותי ניקיון בתל אביב. כמו כן, גם באזורי הפריפריה נושא הניקיון במשרד נתפס כעניין חשוב כפי שנעשה בערים הגדולות בישראל. כמובן, בשנים האחרונות החלה המודעות לניקיון המשרד ולהשפעתו על העובדים להתחזק.

לכל עובד במשרד יש בוודאי פינה משלו, שכוללת שולחן עבודה, כיסא, פח אישי ובעיקר הרבה מאוד ניירת וציוד משרדי. כדי לאפשר לעובד ליהנות מסביבת עבודה נקייה ומסודרת, כזו שתעודד אותו לעבודה באופן יעיל ולקדם את צרכי העסק והצלחתו, חשוב שהעובד ירגיש נינוח בעמדה הזו.

שימו לב לכך שהשולחן ינוקה מידי יום, ושהעובד לא יצטרך לדאוג לנושאים כמו ריקון הפח או שטיפת הרצפה שסביבו. למעשה, ככל שהעובד ירגיש שאתם דואגים לו ושמים את צרכיו בראש סדר העדיפויות, כך הוא ירצה לתת בחזרה ולהשקיע בהצלחת החברה עוד יותר.

 

תדירות ניקיון משרדים

היתרונות של חברת ניקיון מקצועית למשרד

כדי להבטיח לעצמכם ולעובדים שלכם סביבת עבודה נקייה ונעימה, אתם יכולים להיעזר בשירותיה של חברת שירותי ניקיון משרדים בירושלים. למעשה, כמו שראינו, כדאי לכם לעשות את זה ולחסוך מהעובדים שלכם את הצורך לנקות בעצמם, לשאוב אבק או לזרוק את הזבל.

ככל שתתנו לעובדים שלכם להתמקד במשימות שלהם ותורידו מהם נטל אחר, גם אם מדובר בנטל מנטלי בלבד, כך הם יהיו ממוקדים יותר, ובעיקר יעילים הרבה יותר. חברת ניקיון משרדים מקצועית תעמיד לרשותכם צוות שיעבוד בזמן שנוח לכם וכמו שאתם באמת צריכים.

חשוב לפנות לחברה שתהיה זמינה וקשובה לכם – הלקוחות שלה. חברה שתהיה אחראית על עבודות הניקיון שאכן התבצעו, ועל גיבוי למקרה הצורך. חברה מקצועית ואמינה תוכל גם להיות זמינה במקרים בלתי מתוכננים מראש.

כאשר אתם פונים לחברה כזו אתם בעצם מתנהלים אל מול ההנהלה, אשר היא זו שמפעילה את צוות העובדים. כאשר יש בעיה או כל סיבה שגורמת לעובד שלא להופיע לעבודה, הרי זה תחת אחריות החברה והם ישלחו לכם מחליף. כמו כן, אם צצה בעיה כלשהי, או שיש ישיבה או פגישה שצריך לנקות במיוחד עבורה – יש לכם למי לפנות.

בחברות ניקיון משרדים, לעיתים האיש אתו נפגשתם לראשונה הוא בכלל נציג מכירות. אנו ממליצים ללקוחותינו לבקש עוד טרם ההתקשרות להתנהל מול מנהל/ת העבודה, אשר לו יש קשר ישיר עם העובדים שיגיעו אליכם והוא אמון על ביצוע העבודה לשביעות רצונכם.

התנהלות מול מנהל/ת העבודה, ומעבר על הדגשים שלכם, הוא מבחינתנו הבסיס של כל התקשרות מול לקוח. מנהל העבודה יידע להקצות את הצוות הנכון, את כמות העובדים הנכונה ואת הזמן לכל לקוח על פי גודל וצרכי המשרד.

בכל מקרה, אל תסמכו בעניים עצומות על חברת הניקיון שלכם. בררו פרטים על העובד אותו הם מתכוונים לצוות למשרד שלכם. רצוי לבקש גם צילום ת.ז הרי בכ”ז הוא נכנס אליכם למשרד כעובד מן המניין.

אחד הדברים שאנו מקפידים עליהם במתן שירותי ניקיון למשרדים הוא תחלופת העובדים. תחלופה נמוכה של עובדים מונעת חוסר נוחות וחוסכת כאבי ראש מהלקוח. לא קל להסביר כל פעם למנקה אחר/ת את הדגשים שלכם. ללקוחות שלנו יש מנקה קבוע, על פי רוב.

 

סביבת עבודה נקייה במשרד
משרד עם סביבת עבודה נקייה

תדירות ניקיון משרדים

עד כמה פעיל המשרד שלכם? מהו מספר הפעמים שתרצו שיבצעו עבורכם ניקיון. עליכם להגדיר לעצמכם מה חשוב לכם. האם תרצו להזמין ניקיון על בסיס יומיומי וליהנות ממשרד נעים ונקי בכל עת. או שמא מספיק לכם ניקיון פעמיים עד שלוש בשבוע.

על פי רמת הפעילות של המשרד התאימו את מספר הפעמים שיבצעו עבורכם ניקיון במשרד. פנו לחברה מקצועית ואמינה ותהיו מרוצים מהעבודה.

כיף להתחיל יום במשרד נקי. הריח של הניקיון באוויר, הרצפה מבריקה, המטבח מצוחצח, מאורגן ומסודר, המקרר נקי, המיקרוגל מבריק – גם מבפנים. הכיור מחוטא והכוסות נקיים ומסודרים, כמו ממתינים לך לקפה של הבוקר.

חברת ניקיון מקצועית
עובד של חברת ניקיון מקצועית למשרד מבצע ליטוש לרצפה

בגדול מאוד ניתן לומר שמשרדים קטנים, עד 70 מ”ר , צריכים ניקיון בין פעם לפעמיים בשבוע על פי רמת הפעילות.

משרדים גדולים יותר, עד 150 מ”ר, צריכים ניקיון ברמה יומיומית, לעיתים נוסיף על כך גם נקיונות חד פעמיים על מנת “לאפס” את רמת הניקיון במשרד.

משרדים בגודל של מעל 150 מ”ר יזדקקו לניקיון יומיומי לאורך כל שעות היום, מה שנקרא מנקה ב”משרה מלאה”. בעיקר היות שנפח הפעילות במשרדים כאלו הוא גבוה מאד ויש צורך לנקות לאורך כל היום כדי לשמור על אווירת ניקיון.

הצטרפו אל חברת טופ-פוליש בפייסבוק

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש חברת ניקיון מקצועית למשרד

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן