שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

חברת ניקיון משרד מומלצת

חברת ניקיון משרד מומלצת

כשבוחרים חברת ניקיון משרד מומלצת ישנם מספר דברים שכדאי לשים לב אליהם, לא כל חברת ניקיון משרדים מומלצת תתאים לדרישות הספציפיות של המשרד שלך, גם אם מדובר בחברת ניקיון משרדים עם המלצות. בכלל, בכל הנוגע אל ניקיון משרד מומלץ לחפש חברה שיודעת לתת את השירות שהמשרד שלך צריך, בזמן הנכון ובאיכות הגבוהה ביותר האפשרית.

חברת ניקיון משרד מומלצת – למה לשים לב

איזה כיף לעבוד במקום עבודה נקי ומסודר, עם שירותים נקיים ותחושה כללית שכל מה שצריך זה לעבוד ולא להיגעל מהפח בצד החדר. בשביל זה צריך ניקיון משרדים, גם אם אתם עובדים במשרד קטן וגם אם אתם במשרד גדול. ניקיון משרדים טוב יקרה בלי שתשימו לב אליו יותר מדי.

אז מה הוא כולל?

מה אסור לפספס כשבוחרים חברה לניקיון משרדים?

חברת ניקיון משרד מומלצת

בין אם אנחנו רוצים שירות ניקיון קבוע ורציף, לאורך תקופה, או אם אנחנו זקוקים לשירות ניקיון משרד לאחר שיפוץ ברמה חד פעמית, ניקיון במשרד, כמו בכל מקום אחר, הוא שירות שכולנו זקוקים לו. ושירות ניקיון יעיל, אשר מתאים לדרישות המשרד כמו כפפה, הוא מצרך נדיר ולפעמים שווה את משקלו בזהב.

כל מי שמנהל משרד יודע שאת המשרד עדיף שינקו אחרי שעות העבודה – כלומר לרוב בשעות הערב או בימי שישי. כך הניקיון יכול להתבצע ביסודיות ובחופשיות, ועובד הניקיון לא נאלץ לקטוע את רצף העבודה במשרד.

עם זאת, במשרדים גדולים מאוד ועמוסים, לפעמים ניקיון יומי לא יספיק, ויש צורך לנקות את המשרד מספר פעמים ביום. במשרדים כאלה ניקיון המשרדים יתבצע במתכונת של “משרה מלאה” – במתכונת זו המנקים נמצאים במשרד ומנקים מקומות שונים לאורך כל שעות יום העבודה.

החדשות הטובות הן, שבמקרה כזה ניתן לספק גם שירותים נוספים של “כלכלת בית” למשרד כמו הכנת סנדוויצ’ים ,מילוי אספקת המטבחון ועוד כיוצא באלו. אם תהיו מעוניינים בכך, כמובן.

לאילו פרטים אצל חברות ניקיון משרד מומלץ להתייחס

אז קודם כל, על מה אנחנו מדברים כשאנחנו אומרים ניקיון משרדים? ניקיון משרדים כולל ניקיון שוטף של המשרד (על התדירות והתכיפות נדבר תכף) הכולל ריקון פחים, ניגוב שולחנות, טאטוא או שאיבת שטיח, ניקוי מטבחון וניקיון שירותים. ניקיון משרדים כולל בעצם כל מה שמאפשר חיי עבודה נעימים וזורמים.

כמובן שאם במשרד שלכם יש צרכים מיוחדים, גם הם יכנסו לניקיון השוטף בתיאום מול חברת הניקיון, כל מה שתיארנו עד עכשיו נחשב לחבילה הבסיסית והסטנדרטית בניקיון משרדים. כאמור, חברת ניקיון בתל אביב מקצועית ואיכותית תדע להעריך את היקף הניקיון שהמשרד צריך, ולהציע את השירותים הנוספים שהמשרד זקוק להם.

חברת ניקיון משרדים מומלצת

גם שאלת תדירות ניקיון המשרד היא משהו שמאד משתנה ממשרד למשרד. בגדול מאוד ניתן לומר שמשרדים קטנים, עד 60-70 מ”ר , צריכים ניקיון בין פעם לפעמיים בשבוע. משרדים גדולים יותר, עד 150 מ”ר צריכים ניקיון יומיומי ומשרדים של 150 מ”ר ומעלה יזדקקו לניקיון יומיומי לאורך כל שעות היום, מה שנקרא מנקה ב”משרה מלאה”.

בנוסף לניקיון השוטף, שיעשה לרוב בשעות הערב כאמור, ישנם מקרים בהם יש צורך בגמישות והתאמה לצרכי המשרד.

  • למשל אם נקבעה ישיבה מאוחרת או הרמת כוסית, הגיוני שתרצו שהמשרד יהיה נקי ומוכן לקבלת כולם ועל כן כדאי לוודא עם חברת ניקיון המשרדים שהם יכולים להיות גמישים במקרה הצורך ולהגיע במקרים מיוחדים.
  • מקרים אחרים, פחות נעימים, הם מקרים של הצפות, או משברי ניקיון כאלה ואחרים, שגם בהם תרצו שתהיה לכם את האופציה “להקפיץ” את חברת הניקיון לצורך הניקיון הדחוף, רוב חברות הניקיון יהיו זמינות לכך.

איך לברור מבין כל חברות ניקיון משרדים עם המלצות

כשאין צורך בניקיון לאורך כל שעות היום והעובד מגיע רק לאחר שעות העבודה, טבעי שבהתחלה לא מרגישים בנוח לעזוב את המשרד לבדו עם אנשים שעוד לא מכירים. על כן חשוב במיוחד לשכור חברת ניקיון בירושלים, למשל, שאתם מסוגלים לסמוך עליה.

בעיקר מהסיבה הזאת, ומעוד כמה סיבות חשובות לא פחות, חברת ניקיון ופוליש אמינה, אשר גם תערוך בין הנהלת המשרד לבין עובדי הניקיון אשר פקודים על ניקיון המשרד שלכם, היא עניין קריטי.

ניקיון משרדים עם המלצות

חשוב לדעת שלרוב אל המשרד יגיעו מהחברה עובדי ניקיון קבועים, שמכירים כבר את החלל ואת הצרכים, ולכן היכרות ראשונית איתם היא כל מה שאתם צריכים.

מחקרים מוכיחים שסביבת עבודה נעימה ומשרד נקי תורמים לשלוות הנפש של העובדים במקום וזו מובילה לשיפור ניכר באיכות העבודה וביעילותה. סביבת עבודה שמשקיעים בעיצובה, שדואגים לניקיונה השוטף תוך שימת לב לפרטים הקטנים ושמטפחים אותה, מעניקה תחושה של כבוד והערכה כלפי העובדים.

זו הרגשה שהופכת די מהר להרגשה קולקטיבית – הדדית והעובדים יהיו אלו שישמרו על הסביבה שתהיה להם נעימה לאורך זמן.

מה מאפיין חברת ניקיון משרדים מומלצת

חברות ניקיון משרדים מקצועיות מכשירים עובדים לעשות עבודה אחת בלבד, במקום לבצע מספר סוגי עבודות. כך הם הולכים ומתמקצעים יותר ויותר בסוג המטלה אותה הם לומדים והם יכולים לבצעה במספר רב של מקומות ולא רק במקום עבודה אחד.

עבודה אחת יכולה להיות ניקיון או ליטוש פרקטים, ניקוי שטיחים בצורה יסודית ומקצועית (תתפלאו כמה “תורה” יש בענף ניקוי השטיחים), או אפילו ניקוי של משטחים שונים כמו אסלות שירותים, משטחי שיש, כיורים או רצפות.

ניקיון משרד מומלץ

לצערנו יצא בארץ שם רע לחברות המעסיקות עובדי קבלן, לעיתים קרובות שלא בצדק. לא נכחיש, לענף עבודות הניקיון מגיעות לא פעם אוכלוסיות חלשות יחסית בחברה ועל כן קל יותר לנצל אותן. דבר זה מטריד לא מעט בעלי משרדים שמחפשים חברת ניקיון, ובצדק.

כדי לדעת שאתם עובדים עם חברה הוגנת, חשוב מאוד לוודא שלחברת ניקיון המשרדים יש רישיון מעסיק ממשרד התמ”ת. רישיון זה מבטיח שהחברה מעניקה לעובדיה את כל הזכויות הסוציאליות המחויבות בחוק כמו שכר מינימום לפחות, שעות נוספות, ימי מחלה, קרן פנסיה ותשלום הבראה.

מיותר לציין, כמובן, כי חברת טופ פוליש עובדת עם רישיון של משרד התמ”ת, ומקפידה מאד על רווחת עובדיה.

על פי רוב, חברות ניקיון משרדים יוכלו לספק עבורכם גם מוצרי טואלטיקה – נייר טואלט, נייר ניגוב ידיים, סבון ידיים לשירותים וכל מה שתצטרכו. אספקה שוטפת של טואלטיקה נעשית בתשלום נוסף.

אתם מוזמנים לעמוד של חברת טופ-פוליש בפייסבוק

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש חברת ניקיון משרד מומלצת

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן