שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון בית פרטי גדול

ניקיון בית פרטי גדול

ניקיון בית פרטי גדול נראה כמו משמימה מורכבת, אבל עם תכנון נכון – הכל נהיה פשוט יותר. אז כיצד לתכנן ניקיון בית צמוד קרקע, ומה צריך לשם ניקיון איזורים חיצוניים בבית פרטי צמוד קרקע? המומחים שלנו עונים לשאלות שלכם, עם טיפים ועצות מועילות.

ניקיון בית פרטי גדול

אנשים רבים עסוקים עד למעל מראשם בניהול חיי היום יום. הם יוצאים לעבודה בוקר, טרודים בגידול ילדים, עסוקים בבעיות פרנסה, מטפלים בהורים מבוגרים ועוד. יש אחרים אשר אינם מסוגלים להתמודד עם המטלות הפיזיות שנדרשות עבור ניקוי הבית.

לכל אלו ולרבים אחרים אין זמן, יכולת וגם רצון לטפל בניקיון הבית בצורה יסודית. עבור אנשים אלו, שירותי חברת ניקיון מתאימים מאוד, מה גם ששירותי הניקיון המסופקים על ידי חברת ניקיון ופוליש מקצועית הם הרבה יותר יסודיים.

מהסיבה הזו, הקמנו תשתית מתאימה שכוללת צוותי עובדים מוכשרים שנעזרים בכלי עבודה וניקיון מתקדמים ובכלל זה מכשור מקצועי מתקדם. אנו מבצעים ניקיון בתים פרטיים על פי דרישות כל לקוח.

ניקיון בית צמוד קרקע

ניקיון לבתים נעשה בצורה מובנית ועל פי תכנון מסודר. ישנן עבודות ניקיון לבית אשר מתבצעות אחת לשבוע וכוללות, לרוב, שטיפת רצפות, ניקיון שירותים ואמבטיה, ניקיון מטבח ועוד. לעומתן, ישנן עבודות ניקיון שמתבצעות אחת לחודש ויותר וכאן מדובר על חלונות ותריסים, מקררים, ארונות מטבח, וכיוצא באלו.

ישנם גם, כמובן, שירותים הניתנים ברמה של ניקיון חד פעמי, לבתים ולמשרדים שונים לעיתים דרושים שירותי ניקיון לאחר מאורע כלשהו (כמו שיפוץ בבית הפרטי, או אירוע חברה משמעותי במשרד, למשל) – עבור מקרים אלו נתפור עבורכם שירות ייחודי אשר יתאים בדיוק לצרכים שלכם.

זה לא משנה כמה הבית שלך מעוצב ויוקרתי, רק אם שומרים על הניקיון נהנים מהבית כמו שצריך! אין שום ערך להשקיע זמן וכסף בעיצוב של בית אם תוך זמן קצר כל החפצים יעלו אבק והלכלוך פשוט ישתלט. לכן חשוב לשמור על הסדר והניקיון בבית, ולנקות באופן שוטף ובתדירות קבועה.

ניקיון בית צמוד קרקע

כמו שציינו, יש באפשרותינו לבצע עבודות יסודיות תקופתיות ומיוחדות כמו: קרצוף באמצעות מכשור חשמלי, ליטוש פרקט עץ, ניקיון שטיחים מקיר לקיר ועוד. כל השירותים הללו נגישים ומבוצעים על ידי עובדים בעלי ידע וניסיון. ומתבצעים באמצעות המכשור המתקדם בענף הניקיון והפוליש.

כמובן שניקיון לבית נעשה באמצעות חומרים אקולוגים איכותיים תוך כדי הקפדה על ביצוע זהיר. אנו מדריכים ומתדרכים את עובדינו בצורה יסודית ומקצועית. כמו כן, אנו מבצעים פיקוח מלא ומדויק לבדיקת העבודה, מנהל העבודה הוא זה שנמצא בקשר עם בעל הבית לצורך עדכון וקבלת משוב.

יש בתים – בדרך כלל בתים גדולים במיוחד או בתים שבעיצובם הושקעו מחשבה ומשאבים רבים, שמעדיפים את השירות של חברת ניקיון בתים אמינה ומקצועית, על פני העסקת איש ניקיון פרטי, ואפילו יותר מכך על פני לנסות לנקות עצמאית, ואולי לפגוע בפריטי העיצוב בבית או במראה הבית כולו.

ניקיון בית פרטי גדול

הניסיון המקצועי של חברתנו בכל הנוגע להליכי ניקיון בתים פרטיים בשילוב הציוד המקצועי וחומרי הניקוי האיכותיים העומדים לרשותנו, מבטיח לכל אחד ואחת מלקוחותינו ניקיון יסודי ומושלם בכל מסגרת בה תבחרו לשכור את שירותינו, אנו מציעים:

  • שירות ניקיון בהתאם לתעריף שעתי
  • שירותי ניקיון ותחזוקה ברמה החודשית השוטפת
  • ואפילו שירותי ניקוי נקודתיים, אליהם אנו מתייחס כאל פרויקטים חד פעמיים בתחום הניקיון.

אנו מאמינים בביטוי – ביתך הוא ממלכתך, על כן, אנחנו מתייחסים לכל עבודת ניקיון כראשונה במעלה. מטרת העל שלנו היא להביא את ביתכם הפרטי למצב הטוב ביותר שהוא יכול להיות בו, הן מבחינת ניקיון והן מבחינת חיטוי והגיינה. ועל כן אנחנו נוקטים בכל הפעולות האפשרויות, ומשתמשים בחומרים הטובים ביותר עבורכם.

לא תמיד קל לנקות בית (בטח אם הוא גדול ויש מספר קומות, חדרים ומדרגות). בתים פרטיים יכולים להיות מאוד גדולים ולהכיל חפצים רבים. לכן פעמים רבות הפתרון המומלץ ביותר הוא לעבוד עם חברת ניקיון מומלצת – שחוסכת הרבה זמן והרבה כאבי גב מיותרים.

ניקיון איזורים חיצוניים

כמו שאנו, בחברת טופ פוליש, מקפידים על ניקיון מושלם עבור פנים הבית – גם האיזורים החיצוניים מקבלים את הטיפול הראוי להם. מרפסות שמש, דק חיצוני או אפילו רחבת הכניסה לבית – כל האיזורים הללו הם חלק מהבית עצמו. לכן, מתוך ההבנה שהבית הוא מכלול, אנו מציעים שירות ניקיון גם עבור איזורים אלו.

כחברת ניקיון מובילה בתחומה, חברת טופ-פוליש מקפידה על ניקיון סביבת המגורים הפרטית שלכם כאילו היא הייתה שלנו! השירות המקצועי שלנו בא לידי ביטוי גם ברמת הניקיון הגבוהה במיוחד וגם ביחס האישי לו זוכה כל אחד ואחת מלקוחותינו.

אנו מציעים שירות ניקיון בתים פרטיים מקצועי גם במסגרת עבודות ניקיון ותחזוקה ברמה השוטפת וגם במסגרת עבודות ניקיון חד פעמיות ,המיועדות ללקוחות המעוניינים לנקות באופן יסודי את חלל המגורים הפנימי או החיצוני של ביתם הפרטי.

ניקיון איזורים חיצוניים

לשאלות נוספות אתם מוזמנים לעקוב אחר עמוד הפייסבוק שלנו

 

 

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון בית פרטי גדול

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן