שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון משרדים שוטף

ניקיון משרדים שוטף

ההבדל בין ניקיון משרדים שוטף, אשר מהווה בעצם חוזה מיקור חוץ עבור עבודות הניקיון, לבין הזמנת ניקיון משרד חד פעמי, אשר דומה לכל הזמנה של מוצר או שירות, עם כללים והסכמות לגבי היקף השירות והמפרט שלו, הוא הבדל, על פי רוב, משמעותי מאד. על פי רוב, חברת ניקיון מתייחסת לשני המקרים באופן שונה.

אז על מה בעצם אנחנו מדברים כשאנחנו אומרים ניקיון משרדים?

ניקיון משרד ברמה השוטפת (על התדירות והתכיפות אפשר לדבר ולסכם בחוזה מסודר, כמובן) כולל ריקון פחים, ניגוב שולחנות, טאטוא או שאיבת שטיח, ניקוי מטבחון וניקיון שירותים. ניקיון המשרד בשוטף כולל בעצם כל מה שמאפשר חיי עבודה נעימים וזורמים.

אם במשרד שלכם יש צרכים מיוחדים, כמובן שגם הם יכנסו לניקיון השוטף בתיאום מולנו, כל מה שמנינו עד עכשיו נחשב לחבילה הבסיסית והסטנדרטית בניקיון משרדים.

כאשר מדובר על ניקיון ברמה חד פעמית, נניח אם המשרד מעוניין לארח אורחים חשובים וחשוב שיהיה נקי במיוחד באיזורים אליהם האורחים יגיעו, או אם התקיימה מסיבה במשרד לרגל מאורע כלשהו ויש צורך לנקות ברמה שמעל לניקיון הסטנדרטי השוטף, מדובר ברמה אחרת של ניקיון.

אם נזמין ניקיון חד פעמי למשרד, יש צורך לציין את האיזורים לניקיון, ואת רמת הניקיון הנדרשת – נניח, לנקות גם את החלונות, או לנקות את השטיחים בצורה אינטנסיבית יותר, או אפילו ליטוש פרקט עץ. כמו כן נקבע לוחות זמנים ברורים לניקיון החד פעמי.

ניקיון משרדים שוטף
גם ברמת ניקיון משרדים שוטף נשתמש בכל התכשירים העומדים לרשותנו

ניקיון משרדים שוטף

כאשר מדובר בניקיון שוטף, שאלת התדירות היא משהו שממש משתנה ממשרד למשרד. כאן אין מדובר על ניקיון בתים פרטיים, או דירות, אשר לרוב הצרכים הם סטנדרטיים. על כן, יש להתאים את היקף הניקיון למשרד.

ראשית, על פי הגודל, בגדול מאוד ניתן לומר שמשרדים קטנים, עד 60-70 מ”ר , צריכים ניקיון בין פעם לפעמיים בשבוע. משרדים גדולים יותר, עד 100 או 150 מ”ר צריכים ניקיון יומיומי ומשרדים בגודל של מעל 150 מ”ר יזדקקו לניקיון יומיומי לאורך כל שעות היום, מה שנקרא “מנקה במשרה מלאה”.

כמובן שיש גורמים משתנים, וכל משרד הוא שונה – יכול להיות שאתם מחזיקים במשרד בינוני אך לא כולם נמצאים כל יום בעבודה, או שמבנה המשרד מאוד גדול כך שאין תחושת צפיפות ולכלוך, ולכן תזדקקו לניקיון רק פעמיים-שלוש בשבוע ולא בכל יום.

אם אתם מתלבטים, בתחילת העבודה עם חברת ניקיון בתל-אביב אפשר להיות בשלב ניסוי וטעייה – בהתחלה לנקות מעט ולהגביר אט אט את התדירות עד שתגיעו לנוסחא שמתאימה בדיוק למשרד שלכם.

דבר ידוע הוא שאת המשרד עדיף שינקו אחרי שעות העבודה – כלומר לרוב בשעות הערב או בימי שישי. כך הניקיון יכול להתבצע ביסודיות ובחופשיות, ועובד הניקיון לא נאלץ לקטוע את רצף העבודה במשרד. וכמו כן, תמיד כיף להגיע בבוקר (או אחרי סופ”ש) למשרד נקי שמרגיש כמו חדש.

ניקיון משרד חד פעמי
ניקיון משרד חד פעמי – לא רק במקרים מיוחדים.

ניקיון משרד חד פעמי

מעבר לניקיון השוטף, יתבצעו גם עבודות ניקיון שאינן בשוטף, כמו שטיפת רצפה (כל יום או אחת לכמה ימים תלוי בגודל המשרד) וניקיונות גדולים ונקודתיים שיעשו אחת לכמה שבועות או חודשים כמו ניקוי חלונות, ניקוי מקרר, ניקוי דלתות וכל מה שצריך. כל אלו נחשבים בגדר ניקיון חד פעמי.

בנוסף, ניקיון חד פעמי עשוי להיות מבוצע במספר מצבים, ואלו ועיקריים שבהם:

  • משרד חדש שזה עתה סיימו לבנותו – יש לנקותו באופן יסודי בטרם מאכלסים אותו ביושביו וברהיטיו, מכל סימני הבנייה, בזמן הקצר ביותר והיעיל ביותר, על מנת שניתן יהיה לתפעלו בהקדם האפשרי.
  • בעת מעבר למשרד אחר – גם אם מדובר במשרד שאינו חדש ובמיוחד במשרד שנמצא במבנה ישן, כמו שלא נכנסים לבית לפני שמנקים אותו מהיסוד, כך גם לא כדאי להיכנס למשרד מבלי שצוות ניקיון מקצועי ידאג לטפל בו מהרצפה ועד התקרה.
  • כאשר עוזבים משרד – לא פחות חשוב להותיר משרד נקי ומצוחצח לבאים אחר כך, משום שכמו שמקבלים משרד נקי בכניסה אליו, מומלץ ואף לעתים חובה להותיר אותו כזה גם בעזיבה.
  • בתום שיפוץ או צביעת המבנה ו/או המשרד עצמו – גם אם מדובר במשרד קטן, שיפוץ בדרך כלל מותיר אחריו אבק ולכלוך שכדאי מאוד להיפטר מהם בטרם ראשון הלקוחות יכניס את רגלו.
  • אחרי הדברה יסודית – יש חברות שמבצעות את שני השירותים גם יחד . ניקיון יסודי לאחר הדברה הכרחי ביותר, בעיקר במשרדים הן בשל הריח שעשוי לדבוק בכמה מוקדים גם לאחר התנדפותו העיקרית והן ובעיקר בשל הכתמים הרבים שחומרי ההדברה מותירים על הרצפה.

מומלץ מאוד להגדיר מראש את סוג העבודה ומה היא תכלול, במיוחד כאשר עומדים להיכנס או לחזור למשרד. כדאי שהפירוט יעשה בכתב ברור וקריא ויחולק לסעיפים בהם ייכתב איזה שירות בדיוק יינתן.

לעוד מידע בנוגע לניקיון ופוליש אתם מוזמנים לעקוב אחר עמוד הפייסבוק שלנו

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון משרדים שוטף

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן