שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

פוליש למרצפות טרסו

פוליש למרצפות טרסו

פוליש למרצפות טרסו נדרש לעיתים, בעיקר כאשר נראה שהמרצפות איבדו מעת מהברק שלהן וזקוקות לחידוש. לכן, השאלה לגבי תדירות פוליש לרצפה היא כזו שהתשובה אליה משתנה בהתאם למצב המרצפות. על פי רוב, מומלץ להזמין חברת פוליש למרצפות טרסו, שכן מדובר בעבודה מורכבת שעדיף להשאיר למקצוענים.

פוליש למרצפות טרסו

מרצפות טרסו אלו מרצפות חזקות מאוד (המוכרים גם בשם בלטות), הידועות עוד בזמנו כאבן חזקה שאינה סופגת כשם שמרצפות מסוג שומשום סופגות.
ניתן לפגוש מרצפות מסוג זה לרוב בדירות ישנות, אבל גם כיום עדיין מרצפים אותם בשל התחזוקה הנוחה של מרצפות מסוג זה.

פוליש למרצפות טרסו מבצעים בעיקר על מרצפות פגומות בעלות כתמים למינהם. אם כי ניתן לבצע פוליש לדירה גם על מרצפות חדשות לשם קבלת מראה מבריק וזוהר. כאשר ישנם כתמים שקשה להסיר, צריבות על גבי הריצוף, לכלוך כבד או שפשוט הריצוף איבד את הברק שלו עם הזמן, יש צורך לבצע פוליש לרצפה.

ישנן כמה אופציות לגשת אל הריצוף הנ”ל, שמתנהג יפה עם מרבית החומרים למעט החומר האקרילי שגם ככה אינו מיועד אל מרצפות ביתיות, אם זאת תוכלו להנות מפוליש קריסטל או בהברקה באמצעות ווקס לרצפה שלכם, ההבדל בין הסוגים הוא שווקס מורחים וקריסטל “מחדירים” אל תוך הריצוף.

בפועל מה קורה? ווקס מחזיק פחות זמן מיכוון שהוא חיצוני, אך בתקופה שהוא קיים הוא שומר ומשמש כשכבת מגן על הריצוף שלכם, לעומת פוליש קריסטל אשר גורם לרצפה לנצוץ ולהבריק לזמן רב יותר, אך לא מגן מפני שריטות וכתמים.

תדירות פוליש לרצפה
תדירות פוליש לרצפה

תהליך הפוליש למרצפות טרסו מבצעים באמצעות מכונה שמטרתה להסיר לכלוך וכתמים ולאחר מכן מבצעים פוליש קריסטל. כמובן שבמקרים בהם יש נזק רב למרצפות, מומלץ לבצע חידוש מרצפות לפני תחילת תהליך הפוליש.

אציין כי רבים מן המקרים שהגענו לבצע פוליש לרצפות טרסו התברר כי תהליך זה לא יהיה אפקטיבי עבור המרצפות, היות והמרצפות נשחקו למדי ולכן נדרש לבצע ליטוש של המרצפות על ידי תחילה ללטש את המשטח, במהלך הליטוש מסירים שכבה של כמה מילימטרים על מנת להגיע לפגמנט המקורי של המרצפות.

תדירות פוליש לרצפה

ובכן, שלא כמו עבודת ניקיון לאחר שיפוץ, למשל, שהיא משימה חד-פעמית, אשר עם כל המורכבות שלה לא נצטרך לחזור עליה אלא אם כן נחליט לבצע שיפוץ משמעותי נוסף. עבודת פוליש למרצפות היא פרויקט שדורש שימור, וגם אם נשמור על התוצאות – נצטרך לחזור על הפעולה בעוד תקופה.

כל אחד מסוגי הפוליש צריך לחדש אחת לכמה שנים. פוליש ווקס ופוליש סילר כדאי לחדש אחת לשנה בערך, ופוליש קריסטל מומלץ לחדש בתוך כשלוש עד חמש שנים. העיקרון הוא שככל שהעבודה אינטנסיבית יותר – כך התוצאה תישמר לזמן ממושך יותר.

פוליש למרצפות טרסו
פוליש למרצפות טרסו

חברת פוליש למרצפות טרסו

אחד הדברים החשובים ביותר בשגרת היום יום הוא לשמור על סביבת עבודה נקייה, הן בבית והן במשרד כדי לזכות באווירה נעימה לצד סביבה שכיף להיות בה. אך הלוז הצפוף לא תמיד מאפשר לנו לבצע ניקיון יסודי וודאי שלא ניקיון רציני כמו פוליש המצריך ציוד מקצועי וחומרים מסוימים להבריק את הרצפה.

לכן, יש לא מעט חברות פוליש, ניקיון והברקה המציעות את שירות זה עבור בעלי משרדים, בעלי בתם פרטיים, למוסדות פרטיים וציבוריים ובכלל לכל מקום בו דרוש ניקיון רציני. בתור חברת ניקיון ופוליש וותיקה, אנו מציעים מגוון שירותי פוליש למרצפות, אשר רובם מתאימים למרצפות טרסו.

חברת פוליש למרצפות טרסו
בתור חברת פוליש למרצפות טרסו מקצועית – אנו משתמשים בציוד המתקדם ביותר

חיפשתם פוליש לרצפת טרסו? אם כן, בהחלט הגעתם למקום הנכון

תחילה בואו ננסה להבין איזה סוג של פוליש אתם צריכים? כן, כן, יש כמה סוגים של פוליש שמתאמים לרצפת טרצו, בשונה מהמקרה של ניקוי רצפת גרניט פורצלן. לכל סוג פוליש ישנה מטרה אחרת. בעצם אפשר לחלק את זה לשתי קטגוריות: קבוצה אחת של פוליש נועדה לשם חידוש וניקוי, והקבוצה השנייה נועדה לשם הברקה.

אז מה אתם צריכים חידוש או הברקה? זה מאוד תלוי במצב האריחים שלכם, איזה מראה אתם אוהבים ומה אתם מתכוונים לעשות עם הנכס שלכם. למה זה קשור מה אתם מתכוונים לעשות עם הנכס שלכם אסביר בהמשך…אך תחילה בוא ננסה להבין מזאת אומרת פוליש חידוש או יותר נכון בשפה המקצועית ליטוש

אז אמרנו שיש כמה סוגי פולישים נפוצים בשוק אותם מציעה חברת ניקיון, ניקיון והברקה אשר נועדו להקנות לכם רצפה מבריקה ממש כמו חדשה. בחלוף השנים הרצפה נשחקת ונשרטת עקב גרירת רהיטים או חפצים שונים וגם מבלאי טבעי, כך שמומלץ כך תקופה מסוימת לבצע פוליש וקס ולרצפה ולקבל רצפה חדשה ונקיה.

את הפוליש מבצעים בעלי מקצוע בעזרת ציוד מיוחד המיועד לסוגי רצפות ואריחים שונים על ידי חומרים מיוחדים המבריקים את הרצפה.

לשאלות נוספות מוזמנים לעקוב אחר עמוד הפייסבוק שלנו

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש פוליש למרצפות טרסו

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן