שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון בית דו קומתי

ניקיון בית דו קומתי

ניקיון בית דו קומתי היא משימה לא פשוטה, כשמדובר על ניקיון בתים פרטיים ישנם מספר דגשים שחשוב לקחת בחשבון.

ניקיון בית דו קומתי
ניקיון בית דו קומתי

חברת טופ פוליש עוסקת, בין היתר, בתחום ניקיון הדירות והבתים הפרטיים, התחום כולל ניקיון דירות אחרי שיפוץ, ניקיון בית חדש או ישן לאחר בניה או תוספת בניה, וניקיון בתים ודירות שגרתי, בזמנים קבועים. זהו התחום שחברת טופ פוליש עוסקת בו כבר לא מעט זמן ומספקת שירות מקצועי ואיכותי בעזרת עובדים וכלים מקצועיים.

בתור התחלה, כדאי לזכור כי ניקיון לבית חדש, לפני איכלוס, הוא שונה, למשל, מבית או דירה לאחר שיפוץ. השוני העיקרי הוא בכמות הלכלוך שלאחר שיפוץ שהוא בדרך כלל רב. בדירות חדשות בעיקר נראה שהקבלן הכין אותם לאחר טיפול ראשוני כך שבדרך כלל ניקיון דירה חדשה יהיה הרבה יותר קל והצעת המחיר לבתים חדשים ודירות אחרי שיפוץ תהיה בהתאם.

כמו כן, כאשר מדובר בבית פרטי, ישנה התחשבות בכך שהבית נמצא על שטח אדמה, ולכן צריך להתחשב גם בשטח כולו שהבית נמצא עליו. הדבר בא לידי ביטוי באופן משמעותי יותר כאשר מדובר בבית דו קומתי, שכן ישנם חללים נוספים, כגון המדרגות שבין הקומות, שצריך להתחשב בהם ולהקדיש להם זמן ומאמץ בעת ניקוי כל חלל הבית.

מה חשוב לזכור לגבי ניקיון בית דו קומתי

ניקיון של בית דו קומתי, או של דירת פנטהאוז בעלת שתי קומות, או אפילו של בית או דירה בעלי מספר מפלסים, היא תמיד משימה מורכבת. יש להתחשב בגורמים כגון גודל המדרגות ומיקומן, מיקום הצנרת וכיצד היא בנויה (שכן נצטרך לגרוף את המים ואת נוזלי השטיפה למקום מסוים, ועדיף לדעת איפה הוא ממוקם). לעיתים, אם נרצה לנקות חדר אשר מרוחק מפתח צנרת במידה משמעותית, נעדיף להשתמש בשיטות ניקוי שלא דורשות שימוש ביותר מדי נוזלים.

בדרך כלל, שירותי חברת ניקיון מתאימים ויעילים במיוחד בבתים כשהם נקיים מריהוט ואביזרים. אז, כלי העבודה המקצועיים יכולים להגיע לכל פינה, לנקות, ללטש, לפלש, להבריק ולמרק, את הרצפות, החלונות, הדלתות והמשקופים, ועוד שלל פריטים בחלל הבית. הדבר נכון פי כמה כאשר מדובר בבתים דו קומתיים.

בדרך כלל מדובר בבתים גדולים במיוחד ולעיתים גם בתים שבעיצובם הושקעו מחשבה ומשאבים רבים, על כן עדיף שירות של חברת ניקיון אמינה ומקצועית, על פני העסקת איש ניקיון פרטי, אשר נפח העבודה עשוי להיות גדול מדי עבורו. בעוד עבור ניקיון שוטף יכול להספיק שירות של אדם פרטי, שכן מדובר בנפח עבודה קטן יותר, כאשר מדובר בניקיון חד פעמי עדיף ללכת על חברה.

התאמה איכותית שתיעשה על ידי חברת הניקיון בין האלמנטים והמשטחים לניקוי בבית שלכם (כמו סוג הריצוף, החיפוי בחדרים הרטובים, אלמנטים יקרים ומיוחדים, פרקט, וכדומה) לבין חומרי הניקוי – תבטיח שמירה על תקינות המשטחים בבית. לא אחת, בבתים פרטיים בהם אלמנטים ייחודיים – מנקים פרטיים פשוט לא יודעים לבצע את אותה התאמה, שהיא הכרחית לשמירה עליהם.

ניקיון בתים פרטיים – דגשים והמלצות

על פי רוב, שרות ניקיון בתים מתחלק לשתי קטגוריות עיקריות:

  • ניקיון חד פעמי – אם אתם זקוקים לניקיון חד פעמי למשל ניקיון דירה לאחר שיפוץ, ניקיון לפני מעבר דירה או ניקיון בית חדש. מדובר בעצם בשירות חד פעמי, אשר מיועד להביא את הבית שלכם למצב שבו תוכלו לגור בו בנוחות ובסביבה נקיה. זהו בעצם השירות הבסיסי אותו מציעה חברת טופ פוליש, שכן מדובר בשירות הדגל שלנו.
  • שירות ניקיון קבוע – מדובר בעצם בשירות קבוע לבית, ברמה של מספר שעות פעם או פעמיים בשבוע. בעצם זהו שירות המכונה בעגה המקומית “עוזרת בית”. ישנה כמובן תמיד האפשרות שהכל ינוהל על ידי חברה, כולל השכר השעתי, הפרשות לפנסיה עבור המנקה, ושאר הדברים שיש לקחת בחשבון כמו ביטוחים והוצאות סוציאליות נוספות.

למה לי לבחור בחברת ניקיון על פני ספק שירות פרטי?

זו היא שאלה הנשאלת פעמים רבות, והתשובה היא שלחברת ניקיון יש יתרונות מסוימים על פני שירות מאדם פרטי.

ניקיון בתים פרטיים
ניקיון בתים פרטיים

היתרון הראשון שנמנה להעסקת חברת ניקיון בתים פרטיים מקצועית, הוא יתרון הזמן והיעילות של הניקוי. יש בתים פרטיים הבנויים על פני שטח רחב ידיים, שפשוט קשה לנקות אותם באופן ידני. במקרים כאלה, העסקת מנקה תדרוש שעות ניקוי רבות וארוכות, ונוכחות של אדם נוסף בבית באופן קבוע.

עוד יתרון להעסקת חברת ניקיון ופוליש היא איכות הניקיון. השימוש בחומרי ניקוי מקצועיים ובכלים המאפשרים לנקות באופן יסודי שטחים גדולים הוא משמעותי בבתים פרטיים לעיתים, ובנוסף – חברות ניקיון יציעו ניקוי יסודי גם במקומות אליהם מנקה בודד לא יכול להגיע – כולל פנים הארונות ומאחורי מכשירי חשמל, חלונות מבפנים ומבחוץ – גם כאלה הגישה אליהם בעייתית, שהם גבוהים או רחוקים, ועוד.

 

יתרון נוסף ואחרון, ואולי המשמעותי ביותר, להעסקת חברת ניקוי בבית פרטי, הוא יתרון האחריות, והביטוח. בניגוד לעובד פרטי, שהאחריות עליו ועל שלומו חלה על המעסיק – בהעסקת חברת ניקיון הביטוח והאחריות חלים על החברה. העסקת חברה מקצועית היא שונה בתכלית ביחס להעסקת מנקה לבית, ובחברות ניקיון מקצועיות תוצע אחריות מלאה על הניקיון.

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון בית דו קומתי

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן