שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון משרד מקצועי

ניקיון משרד מקצועי

ניקיון משרד מקצועי, איך מוצאים היום חברה לניקיון משרדים ואיזו מבין שלל החברות המציעות ניקיון משרדים בתל אביב היא המובילה.

אז ראשית, הרשו לנו להגיד שהגעתם למקום הנכון. חברת טופ פוליש, המתמחה בניקיון משרדים ברמה גבוהה כבר שנים רבות, שמחה להעניק לכם חוויה של ניקיון מושלם עבור המשרד שלכם. בין אם אתם זקוקים לשירותי ניקיון בתל אביב, או בכל מקום אחד ברחבי הארץ, נשמח לעמוד לשירותכם.

כמו לכם, נראות המשרד לאחר הניקיון חשובה גם לנו, לכן אנו מקפידים לבצע עבודה ברמה גבוהה ולהעניק שירות אדיב, יסודי ואיכותי לכל אחד מהלקוחות שלנו.

ניקיון משרד מקצועי – למה חשוב לשים לב

ניקיון משרד מקצועי
ניקיון משרד מקצועי

חשוב לנו שכל מי שנכנס למתחם לאחר ניקיון המשרד יקבל את ההרגשה שהכול מצוחצח, ריח נעים של ניקיון נישא באוויר וגם מריחים ריחות מרגיעים של מטהרי אוויר המוסיפים תחושה נעימה ביותר לעובדי המשרד ולאורחים המגיעים מעת לעת.

הניקיון השורר בכל נקודה במרחב, הן במשרדים הקטנים והן במשרדים הגדולים הוא כרטיס הביקור שלנו, והוא הדבר הראשון שבו אורחי המשרד נתקלים, חברת טופ פוליש מתמחה בניקוי משרדים באופן שוטף וגם במקרים חריגים כמו בעת הכניסה למשרד חדש או לאחר שיפוצים מאסיביים הכוללים עבודות בנייה וריצוף.

כשקיים צורך בניקיון משרד, אנו החברה בעלת הצוותים המקצועיים והמיומנים ביותר, העוסקים בתחום כבר שנים רבות וערוכים תוך זמן קצר לביצוע כל פרויקט נוסף. בכל המדובר על שירותי ניקיון בתל אביב, הן של משרדים והן של בתים או דירות, אנו מוכנים תמיד להעניק שירות מקצועי.

כל בניין משרדים עומד בפני עצמו, לכן כדאי לבדוק שהחברה מסוגלת לספק לכם מענה הולם. נתחיל בכך שכדאי לבדוק שהיא מסוגלת להעמיד צוות גדול דיו לצרכים שלכם. מעבר לכך, יש לשים לב לתדירות הניקיון שתקבלו – יש הבדל בין ניקיון יומי, ניקיון מסביב לשעון או ניקיון בתדירות אחרת. חברה איכותית היא חברה גמישה, שמסוגלת להעמיד פתרונות שונים ללקוחות שונים, וחשוב לוודא מראש שהפתרון שלה ממלא אחר הרצונות והצרכים שלכם. צריך לשים לב שהיא מנקה סוגים שונים של משטחים ושיש בידיה את כל האמצעים לעשות זאת.

איך מוצאים חברה לניקיון משרדים

עבור משרד קיים וגם עבור עסק המעוניין להיכנס למשרדיו החדשים, נשמח להעניק שירותי ניקיון משרדים ייחודיים הכוללים את כל המעטפת לה הוא זקוק.

חברה לניקוי משרדים
חברה לניקוי משרדים

בשלב ראשון אנו מבצעים ניקיון יסודי לאחר הבנייה או השיפוץ, העובדים המיומנים שלנו מגיעים עם חומרי ניקוי איכותיים המיועדים לסוג זה של עבודות. מפנים את כל האשפה ומנקים היטב את כל המרצפות באמצעות חומרי הניקוי הממיסים את שאריות הבטון, הדבק והרובה. לאחר שהרצפה נקיה וללא כל לכלוך הדבוק למרצפות, אנו מבצעים פוליש רגיל או קריסטלי על פי בקשת הלקוח.

במקביל, אנו עובדים על ניקיון החדרים האחרים הזקוקים לניקיון, קירות, חלונות, קירות מסך, מסגרות אלומיניום וכל פרט אחר הקיים במשרד החדש. כל זאת על מנת להבטיח ניקיון יסודי ואיכותי.

אם בחדרים התקינו לוחות עץ – דק, אנו מנקים אותם באופן יסודי ביותר בעזרת חומר המיועד לניקוי דקים כך שיהיו חלקים, ללא שאריות של דבק, נעימים ונקיים. כל נושא הדק מקבל תשומת לב מיוחדת כדי לא לפגום בעץ.

כמובן שאם מדובר על משרד קיים הגישה תהיה שונה, היות ודרישות הניקיון עבור משרד קיים הן שונות במקצת. אנו מודעים לכך שלעיתים קיים צורך בתהליך חידוש מרצפות ישנות, על מנת שהמשרד יראה כמו חדש, ממש כאילו עכשיו הוא התקבל מהקבלן. תהליך כזה הוא בעצם פוליש מסוג אחר עבור המרצפות, על מנת להחזיר אותן לנראות שהייתה להן כשהיו חדשות.

ניקיון משרדים בתל אביב – לאן לפנות

ניקיון משרדים בתל אביב
ניקיון משרדים בתל אביב

חברת טופ פוליש מספקת שירותי ניקיון משרדים בערב בתל אביב ובכל גוש דן, לכל סוגי המשרדים, בניינים, עסקים, חנויות, מפעלים ומוסדות ציבוריים – והכל מתוך כוונה להעניק שירותי חברת ניקיון ופוליש משרד ברמה גבוהה.

החברה מציעה שירותי ניקיון חד פעמי למשרד, כמו גם שירותי ניקיון קבועים בזמנים קבועים במהלך השבוע, או אפילו בזמנים משתנים בהתאם לצרכי הלקוח.

אנו מודעים לכך כי כאשר מדובר במשרד פעיל, סביר להניח שלכל אורך היום נכנסים ויוצאים אנשים מהמשרד. באם מדובר בחברה גדולה עם עשרות משרדים, אין שום בעיה שתסתובב מנקה ברחבי החברה ותנקה בכל עת משרד אחר.  יחד עם זאת, אם מדובר בשטח קטן ומספר משרדים מצומצם, המצאות של מנקה ברחבי המשרד יכולה להפריע יותר מלהועיל ולכן חשוב להקפיד על הזמנת שירותי ניקיון בשעות הערב.

מעבר לכך, דבר ידוע הוא כי הגעה למשרד נקי ומטופח בתחילת יום עבודה מעלה את המוטיבציה של העובדים ומעלה את התפוקה. על כן, היות שישנם עובדים שנמצאים במשרד עד השעות המאוחרות. המצאות עובדים במשרד למשך שעות ארוכות לרוב אומרת בהכרח כי המשרד ממשיך להתלכלך, מנקה שתבצע עבודת ניקוי במהלך שעות היום, הבוקר או הצהריים המוקדמות, אינה מבטיחה כי ביום המחרת, בבוקר כשמגיעים העובדים המשרד יהיה נקי ומסודר.

מומלץ לתת העדפה לחברות שמעסיקות עובדים קבועים, ולא עובדים מזדמנים ומתחלפים. היחס של העובדים למקום העובדה הוא שונה כאשר הוא נתפס כמקום עבודה קבוע. באותה מידה, כדאי לוודא שגם הצוות שינקה אצלכם יעשה זאת באופן רציף, ושלא תקבלו בכל שבוע עובדים אחרים שתצטרכו להדריך מחדש.

כמו כן, בכל הנוגע להדרכת העובדים, חשוב לוודא כי החברה מעבירה את עובדיה הדרכות לגבי שיטות הניקיון המקובלות אצל כל לקוח, וכמו כן גם הדרכות שונות בנושאי בטיחות וטכניקות ניקיון מתקדמות.

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון משרד מקצועי

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן