שירות בכל הארץ

חברת ניקיון דירות בפריסה ארצית

מרכז הזמנות 1800-80-40-44

שירותי ניקיון בתים | דירות | עסקים

ניקיון לפני מעבר דירה

ניקיון לפני מעבר דירה

אז החלטנו לעבור דירה. מי אחראי לנקות את הדירה הישנה? ומה עם הדירה החדשה? כל התשובות לשאלות לגבי ניקיון לפני מעבר דירה, מהצוות של חברת טופ פוליש, חברת ניקיון למעבר דירה המובילה בישראל.

נכנסים לדירה חדשה מקבלן, לדירה משופצת או לדירה שכבר אוכלסה? בכל המקרים הללו הלכלוך והכתמים אורבים לכם בכל פינה. עבודת הניקיון שעומדת לפניכם היא אינטנסיבית, לוקחת שעות רבות, ולעתים מצריכה שימוש במכשור מיוחד שאין לכל אחד בבית.

בדירות ישנות יותר תמצאו גם עובש בקירות, שכבות אבק שנערמו, וכתמי שומן שקשה להסיר. חושבים לנקות את הדירה בעצמכם או אולי להזמין חברת ניקיון שתעשה זאת עבורכם?

ניקיון לפני מעבר דירה – לדירה החדשה או הישנה?

ניקיון לפני מעבר דירה
ניקיון לפני מעבר דירה

אם אתם עוברים דירה בקרוב, הצוות של חברת טופ פוליש ישמח להעניק לכם התחלה שקטה, נעימה ונקייה. יש לכם הזדמנות מצוינת לשטוף, לקרצף ולהבריק את הבית. לפני שאתם מכניסים את כל הרהיטים והציוד שלכם. זו הזדמנות חד פעמית לבצע ניקיון יסודי שמגיע לכל הפינות הנסתרות בדירה. להסיר כתמים קשים שהרוב מגלים רק לאחר המעבר לדירה.

כתמי עובש שמתחבאים בתוך ארונות המטבח, כתמי צבע וטיח, אבקה שנוצרה מחיתוך הקרמיקה, וכתמי רובה עיקשים. את כל אלה סביר שתמצאו בדירה החדשה שלכם, רגע לפני שאתם נכנסים אליה. במקרים רבים, גם דירה שהייתה מאוכלסת לפני כן ולא עברה לאחרונה שיפוץ, תהיה מלאה באבק, כתמים על הקירות ואפילו עובש.

במידה ואתם רוצים לבצע עבודות מורכבות יותר, כמו להסיר שטיחים מקיר לקיר לפני התקנת פרקט, חברת הניקיון תסיר אותם עבורכם, תלטש את הרצפה, ותכין אותה להתקנה. נכון, לא את הכול מוכרחים לנקות לפני שנכנסים, אבל את עיקר עבודת הניקיון יהיה קשה לבצע כשהדירה כבר מאוכלסת ומרוהטת.

חברת ניקיון ופוליש מקצועית ואמינה תנקה עבורכם את הדירה, תתמודד עם משימות ניקיון מורכבות, ותאפשר לכם כניסה חלקה לביתכם החדש.

איך לבחור חברת ניקיון למעבר דירה

4 דברים שכדאי לבדוק לגבי חברת הניקיון שנזמין לפני מעבר הדירה:

 • כלי עבודה – אחת הדרכים להבדיל מי הם “החאפרים” שצצים כפטריות לאחר הגשם היא באמצעות כלי העבודה, חברת ניקיון שמגיעה אליכם בלי מכונת פוליש היא לא חברת ניקיון. ברגע שאתם מזמינים שירות של ניקיון בית לפני מעבר דירה מחברת ניקיון מקצועית, כדאי שתוודאו ותבדקו טוב עם איזה ציוד הצוות מגיע לביצוע העבודה.
 • עמידה בלוחות זמנים – מומלץ לעבוד עם בעל מקצוע שמגיע בזמן, במיוחד כאשר מדובר בשירות של ניקיון לפני מעבר דירה, אז הכול חייב להיות מתוזמן באופן מושלם. זכרו שחברת ההובלות לא תמתין בחניה עם הציוד כדי שצוות הניקיון יסיים לנקות את הבית. קיבעו עם החברה מראש את לוחות הזמנים שמתאימים לכם.
 • הצעת מחיר כתובה – בקשו תמיד הצעת מחיר בכתב ואל תסתפקו בהבטחות בעל פה. חברות ניקיון רבות אוהבות להשתמש במילים “זה לא מה שאמרתי” או “לא הבנת אותי נכון”, ברגע שהכול כתוב בצורה מפורטת אין לכם בעיה לדרוש כל מה שהבטיחו לכם. כמו כן, וודאו שכל מה שנאמר לכם בעל פה כתוב בפירוש בחוזה.
 • ביטוח – כדאי מאוד לעבוד עם חברת ניקיון בעלת פוליסת ביטוח צד ג’, אל תתביישו לבקש לראות אם יש באמת פוליסה כזאת. כאשר מדובר במעבר לדירה חדשה, ישנם סיכונים שעדיף שיהיו מכוסים מבחינה ביטוחית.
חברת ניקיון למעבר דירה
חברת ניקיון למעבר דירה

בנוסף, ישנן פעולות אשר יסייעו להבחין בין בעל מקצוע אמין ואיכותי לבין בעל מקצוע שרק מנסה לצאת ידי חובתו. שימו לב לדברים הבאים:

 • בעל מקצוע אמין לא ישפשף את הרצפה עם נייר זכוכית. למרות שהרצפה תראה מבריקה, הדבר יגרום לה נזק בלתי הפיך.
 • מריחת ווקס לא תתאפשר על גבי רצפת קרמיקה אטומה, אלא רק בעת ניקוי רצפת גרניט פורצלן או רצפת טרסו, מאחר והווקס לא נתפס על ריצוף אטום.
 • בדירות ישנות רבות יש הצטברות של שכבת אבק, כתמים שומניים מעל הארונות וכתמי עובש על הקירות. בעל מקצוע אמין יטפל בבעיות הללו, לרבות בעיות עובש בקירות*.
 • קיר מלא בעובש יקולף באמצעות שפכטל, ישויף, וירוסס בחומר מיוחד שנועד להשמיד את העובש. שימו לב כי לעיתים יש נטיה לחשוב שזו לא עבודה של חברת הניקיון, אך לרוב יש בידי עובדי חברת הניקיון את האמצעים לבצע זאת.
 • כדי לשמור על הכיור, האמבטיה, הברזים והארונות מפני קילופים, פגיעה בשכבות הציפוי והצטברות של חלודה לאורך זמן, בעל מקצוע אמין ישתמש בחומרי הניקוי במינון נמוך.
 • בנוסף, חברת ניקיון אמינה תתאים את חומר הניקוי לסוג המשטח. שימוש בחומרי ניקוי חזקים מדי, כמו חומצות במינון גבוה, יכול להרוס את הרובה שבין האריחים שעל הרצפה או אשר מחפים את הקירות ולגרום לבעיות איטום ולרטיבות.
 • כאשר ישנה רצפת פרקט בבית, כדאי לשים לב לכך שפעולת ניקוי פרקט גם היא עבודה מקצועית אשר דורשת ידע וניסיון.

* כדאי לשים לב כי ברוב במקרים עובש נוצר כתוצאה מנזילה סמויה מאחד מצינורות המים שבקיר, כך שיש לטפל בנזילה קודם.

חשוב לציין שלא כל חברה נותנת אחריות על העבודה, ולרוב, האחריות לא תינתן בכתב. לכן חשוב לוודא מול חברת הניקיון כי היא אכן נותנת אחריות לעבודה ולדרוש סיור בתום העבודה לאיתור ליקויים ונזקים.

האחריות על העבודה מתייחסת לאיכות העבודה בטווח הזמן הסמוך לה, ולנזקים שנגרמו בעקבות העבודה. בעל מקצוע אמין ומקצועי יסייר אתכם בדירה בתום העבודה, יעבור אתכם על ליקויים שלא תוקנו, כתמים שלא הוסרו, ועל נזקים שנגרמו כתוצאה מהעבודה.

מעבר לאחריות על תוצאות הניקיון, ועל מנת להימנע ממצב בו חלילה תישאו באחריות במידה ועובד נפגע בביתכם, וודאו מול חברת הניקיון כי העובדים שלה מבוטחים במקרה של פגיעה. זהו חלק מאלמנט האחריות הקיים אצל חברות ניקיון לאחר שיפוץ או בעת מעבר דירה.

פוסטים אחרונים
ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים

ניקיון לבתים חדשים מקבלן צריך לדעת איך לעשות. אנו מספקים ניקיון בתים חדשים בבאר שבע ועד צפון המדינה ובזמינות גבוהה. חברת ניקיון בתים חדשים המובילה

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון

חברת שירותי ניקיון טופ פוליש היא אחת מכמה חברות שירותי ניקיון המובילות בארץ. קשה למצוא חברה מקצועית לשירותי ניקיון שניתן לסמוך עליה ולכן מומלץ לקחת

ליטוש דק

ניקוי דק

ניקוי דק עץ שנעשה באופן מקצויעי ישלב חידוש דק על ידי ליטוש דק עץ על שלל סוגיו. פעולת חידוש עץ מבוקשת בחברתנו היא חבילת ליטוש

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית

ניקיון וסדר בבית הוא נושא המעסיק את כולנו ובצדק. ניקיון מאפשר לנו לנשום לרווחה ואנו מייחלים לו במצבים רבים. בין אם כשעוברים דירה ונכנסים למקום

ניקיון משרדים נגד קורונה

ניקיון קורונה

ניקיון קורונה הוא שירות נפוץ בימים אלה. איך מנקים חדר של חולה קורונה ואיך ניתן לדאוג שיהיה ניקיון משרדים נגד קורונה רציף ויעיל? ניקוי קורונה

איך מחטאים את הבית אחרי קורונה

איך מחטאים את הבית

איך מחטאים את הבית מקורונה היא שאלה החוזרת על עצמה כשפונים אל חברת הניקיון שלנו. האם יש צורך ואם כן כיצד ניתן לחטא את הבית

טופ פוליש ניקיון לפני מעבר דירה

שושנה אהרון
קרא עוד
אתם החברה מספר 1 בשוק!! בעבודת צוות מעולה, מקצועית ונקייה במיוחד. זה כל כך כיף להיכנס לבית הנקי אחרי שאתם הברקתם אותו!! כמובן שאני ממליצה לכל חבריי ומכריי, כמו שהבטחתי. מדובר בשירות איכותי, אמין ולכן אני ממליצה עליהם בחום, אל תחשבו פעמיים.
אלה חיימוב
קרא עוד
ליחס כזה אדיב והוגן לא ציפיתי. באמת לא ציפיתי!!! כל הכבוד!!!!! עובדים ברמה מקצועית, נהדרת ואחראית! לאורך התהליך ובעיקר בסופו של היום קיבלנו המון טיפים לשמור על הניקיון. תודה רבה מכל הלב. הלוואי שכל החברות יתנהלו כפי שאתם עכשיו הבית כולו נוצץ בזכותכם. תודה ויישר כוח! תמשיכו בעבודת הקודש.
דניאלה יודיץ
קרא עוד
בהתחלה חששנו מכיוון שלא הכרנו את החברה, אבל גילינו שהתוצאה, אחרי עבודה רבה, הייתה מעולה! החבר'ה באמת עשו עבודה מרשימה, כל הכבוד על המסירות והעבודה לפרטים קטנים! ממליצה לכולם! שיהיה המון בהצלחה!
עידו מלכה
קרא עוד
ניקיון יסודי וטוב!החברה הגיעה בזמן. ועבדו בצורה מסודרת ונקייה. ראו שהם מומחים ומבינים את העבודה!הבית מבריק! ובפעם הבאה שאצטרך עבודת ניקיון בוודאות אקרא לכם שוב!!
רחל אלמה
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברה נהדרת!! אתם צריכים לחשוב עד כמה חשוב שהבית שלכם יהיה נקי?! עד לפני כמה זמן לא הבנתי את זה. הבנתי שיש חשיבות לדברים הקטנים ביותר, גם סדר העבודה וגם הסוג של החומרים שבשימוש חברות הניקיון! אז שאפו את המקצועיות והיסודיות. אה ושכחתי לציין שלמרות שלא סיכמנו על כך הם גם ניקו לי את דלת הכניסה בצורה מצוינת. בקיצור אני ממליצה לכל אחד על חברת הניקיון טופ פוליש!
מאור ושמחה אגרשייב
קרא עוד
מצויינים! ההחלטה לסגור עם טופ פוליש הייתה קלה מאוד: קודם כל ראינו את חוות הדעת באתר ולאחר שיחה עם הצוות הזמנו אותם. הצוות הגיע בזמן, נותני שירות מצוינים, ניקו בכל מקום! המשיכו כך!הדבר הראשון שאיתו התחילו היה התריסים והחלונות בכל הדירה, החל מפירוק התריסים וניקיון כל המסילות ומסגרות בצורה יסודית, הדבר השני ניקוי באותה צורה את כל החדרים הנותרים והחלו לנקות את המטבח, הדלתות של ארונות המטבח פנים חוץ בצורה יסודית!!!!
קארין כהן
קרא עוד
אני רוצה להמליץ על חברת ניקיון טופ פוליש, ניקיון ברמה גבוהה מאוד.עברו על כל המטבח מכל הכיוונים והבריקו אותו, המטבח פשוט היה נוצץ. ולא רק המטבח בכל מקום היה נעים ונראה היה שחברת ניקיון עשתה זאת!!! שווה את הכסף!!! כל הרצפה הייתה מלאה בקצף של ניקיון, וגם הריח היה טוב אז ממש הרגשנו שמנקים את הרצפה באופן יסודי. שני העובדים החלו לגרוף את הקצף לכיוון האמבטיה ותוך משהו כמו שעה כל הקצף נעלם. עבודה יסודית ונהדרת!!!!!!
דניאל אבני
קרא עוד
אחלה חברה, יופי של צוות.ממליץ בחום.
מאיה חובב
קרא עוד
יום אחד הייתי חייב להזמין הביתה חברת ניקיון כדי לעשות עבודת ניקיון ולא ידעתי במי לבחור!! מתוך כל החברות שהופיעו בדפי זהב ועוד אתרים של חברות ניקיון, ככ הרבה מבחר שזה מטורף! במילה אחת היינו מרוצים מכל העובדים שהיו מצוינים וקיבלנו עבודת ניקיון טובה גם הפינישים היו ברמה גבוהה ומאז אנחנו מזימים רק את חברת הניקיון הזו!!
שרית נאמן
קרא עוד
החברה עשו הרבה שמח ועבדו בחריצות כדי לנקות בצורה הטובה ביותר!! מאוד שמחה שהזמנתי אותם!!!ממליצה בחום לכל משפחה שצריכה ניקוי מעולה לבית!
לימור ארביב
קרא עוד
ניקיון הבניין וחדרי המדרגות שווה ערך לניקיון הדירה שלכם! חשוב לזכור שחדרי מדרגות מוזנחים ולא מתוחזקים, מעידים על חוסר אכפתיות של הדיירים למקום מגוריהם ואף יכול לגרום לכך הערך הדירות ירד. חדרי מדרגות נקיים ובניין נקי מעיד על אווירה חמימה וידידותית בין הדיירים ובנוסף נותן רושם מצוין כל מי שמגיע!!!
הזמנת שירות
שירותים שלנו
Call Now Button
חברת ניקיון טופ פוליש

חזרו אלי עם המבצע!

דילוג לתוכן